مبلمان رستورانی

غذای عالی داشت اما اصلا موقع نشستن روی صندلی رستوانی راحت نبودم. این صدای بیصدای مشتریان شما در هنگام نشستن بر روی میز و صندلی رستورانی نامناسب است. اخطار این صدای بیصدا، باعث کاهش مشتری‌های شما خواهد شد. شاید عجیب باشد اما امروزه کیفیت غذا پشت سر راحتی و کیفیت صندلی قرار می‌گیرید! در ادامه به معرفی میز، صندلی و مبل رستورانی راشن می‌پردازیم.

صندلی رستورانی برای خلق یک تجربه دلنشین

صندلی رستوران راحت باعث احساس بهتر در هنگام خوردن غذا خواهد شد. شاید این جمله را تجربه کرده باشید، حس ناخوشایند، طعم غذا را کمی بدمزه می‌کند! صندلی باید با توجه به ارگونومی بدن طراحی و ساخته شود.

تولیدی صندلی رستورانی راشن از 2 نوع صندلی جک دار و ثابت را تولید می‌کند. صندلی جک دار راشن از اسکلت فلزی برای دوام بیشتر و از فوم سرد برای دوام و راحتی بیشتر استفاده می‌کند. ارتفاع صندلی رستورانی فلزی جک دار 92 و 56 سانتی‌متر است. در این صندلی‌‌های رستورانی یک جک قابل تنظیم تا ارتفاع 21 سانتی‌متر تعبیه شده است. صندلی ثابت راشن دارای ارتفاع 79 و 98 سانتی‌متر است. اسکلت این صندلی‌های پایه چوبی، فلزی است. در این صندلی‌ها از فوم سرد برای راحتی و دوام بیشتر استفاده می‌کنیم.

میز رستورانی برای راحتی بیشتر در هنگام خوردن غذا

تولیدی انواع میز و صندلی راشن در میز‌های خود از طراحی ساده و مینیمال بهره گرفته است. ما از قدرت سادگی در طراحی میز رستورانی استفاده کرده‌ایم. جنس میز‌ها mdf وکیوم شده است و پایه‌ها از جنس چوب هستند، پایه‌های میزها قابل تنظیم و مقاوم است. استفاده از روکش وکیوم باعث افزایش استحکام چوب mdf در میز شده است. در طراحی میز و صندلی رستورانی به ترکیب صندلی و میزها در کنار هم توجه شده است. این یعنی میز و صندلی راشن در دکوراسیون شما بهترین عملکرد را دارند.

خرید مبل رستورانی؛ مبل رستورانی یک دکوراسیون برتر و راحت

مبل رستورانی تاثیر بیشتری در راحتی مشتریان دارد اما فضای زیادی را اشغال می‌کند. در مبل رستوران راشن از فوم سرد و اسفنج برای راحتی بیشتر استفاده شده است. همچنین اسکلت مقاوم در کنار توجه ارگونومی بدن در طراحی مبل رستورانی وجود دارد. قیمت مبل رستورانی به نسبت صندلی رستوران گران‌تر است. اما شما رستوران دار عزیز می‌دانید که دکوراسیون تاثیر زیادی در بازگشت مشتری دارد. اما نگران نباشید خرید از تولیدی مبل رستورانی کمی این قیمت را برای شما به صرفه و اقتصادی می‌کند.

راشن، تولیدی میز و صندلی رستورانی و مبل رستورانی

خرید میز و صندلی رستورانی برای خلق یک تجربه ماندگار است. این روزها تنها طعم غذا کافی نیست! بلکه طعم غذا با دکوراسیون زیبا و راحت معنا می‌گیرد. راشن شرکت تولیدکننده صندلی و مبلمان رستورانی است. راشن تضمین کیفیت و قیمت را برای تجربه یک خرید به صرفه و اقتصادی رقم می‌زند.

طراحی یک دکوراسیون رستوران گاهی در گیردار رنگ صندلی رستورانی یا مبل رستوران قرار می‌گیرد. اما نگران نباشید، مبل و صندلی رستوران راشن از 24 رویۀ چرم، 16 مدل رویۀ پارچه و 24 مدل پارچه و چرم استفاده می‌کند. شرکت راشن بر روی تمام محصولات خود 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد.

برای دانستن قیمت مبل رستورانی یا خرید میز و صندلی رستورانی از همین صفحه اقدام کنید. جهت مشاوره قبل از خرید با شماره 56879721_021 تماس بگیرید. همچنین برای خرید حضوری از نمایندگان رسمی راشن در سراسر کشور استفاده کنید.