صندلی اداری

صندلی اداری

برای مشاهده لیست کامل هر یک از صندلی‌های اداری به دسته‌بندی زیر مراجعه کنید

تولیدی صندلی اداری راشن با تضمین کیفیت محصولات خود، خرید صندلی اداری را با ۳۶ ماه ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

صندلی‌های راشن با استاندارد مورد تایید ایران از طراحی ارگونومیک استفاده می‌کند. این طراحی باعث خلق صندلی طبی و ارگونومیک اداری شده است.

جهت خرید صندلی اداری به صورت کلی و تکی با شماره ۵۶۸۷۹۷۲۱_۰۲۱ تماس بگیرید.

 

هر صندلی را یاور کار خود ندانید! صندلی اداری باعث تجربه بهتر و کار باکیفیت در محل کار می‌شود. صندلی اداری باید از استاندارد و طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر استفاده کند. طراحی ارگونومی باعث راحتی و نشستن صحیح بر روی صندلی‌های اداری است.

صندلی اداری ارگونومیک و استاندارد باعث کار طولانی مدت و باکیفیت می‌شود، همچنین راحتی و سلامتی کارمندان را حفظ می‌کند. خرید صندلی اداری یک تیغ دو لبه برای اداره است. این انتخاب می‌تواند به سود شما و کارمندان باشد یا با ضررهای آشکار و پنهان شما را خسته کند! البته اشتباه نکنید گاهی خانه شما، دفتر کار شما است و یا احتیاج به صندلی کامپیوتر یا مطالعه دارید، به هرحال صندلی طبی اداری همه جا به کار اما به خوار نیاید!

تولیدی صندلی اداری راشن با تضمین کیفیت محصولات خود، خرید صندلی اداری را با ۳۶ ماه ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

صندلی اداری چیست؛ معرفی انواع صندلی اداری

صندلی‌های محیط اداری یا دفاتر خانگی را صندلی اداری می‌گویند. این صندلی‌های اداری گاهی پشت توری، گاهی بدون چرخ و گاهی چرخ دار هستند. صندلی ارگونومیک اداری دارای ویژگی های برای افزایش بهره وری کاری و عدم آسیب به بدن هستند.

در این بخش با انواع صندلی طبی اداری و قابلیت‌ و کاربردهای هر کدام آشنا خواهیم شد. هر جا نشان از نشستن است صندلی اداری دیده خواهد شد. به کمر، عضلات و اسکلت خود با نشستن بر روی صندلی اداری ارگونومیک، احترام بگذارید!

صندلی مدیریتی؛ راحت ترین صندلی اداری

صندلی مدیریت، راحت‌ترین صندلی اداری است. صندلی مدیریتی دارای امکاناتی مثل گردش 360 درجه، پشتی بلند و جای استراحت سر و گردن است. صندلی مدیریتی طبی قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی، دسته‌های نرم و قابل تنظیم دارد. همچنین صندلی مدیریت طبی راشن دارای چرخ‌های متحرک فلزی هستند.

صندلی مدیریتی ارگونومیک قابلیت تنظیم نشیمن‌گاه یا استاندارد لازم را در بخش نشیمن‌گاه دارد. پشتی صندلی اداری مدیریتی از نوع پارچه، چرم یا به صورت مدل صندلی اداری پشت توری تولید خواهد شد. صندلی مدیریتی طبی یکی از بهترین و با کلاس‌ترین، نوع صندلی موجود به نسبت دیگر صندلی طبی اداری است. قیمت صندلی مدیریتی به نسبت دیگر صندلی‌‌های طبی اداری به دلیل ویژگی‌های خاص، کمی گران‌تر است.

صندلی مدیریتی طبی در 3 مدل صندلی چرخدار مدیریتی، صندلی طبی مدیریتی بدون چرخ و حالت مشبک در تولیدی راشن موجود است.

صندلی کارشناسی؛ یاور کار طولانی مدت

صندلی کارشناسی یا صندلی کارمندی برای نشستن طولانی مدت کارمندان اداره طراحی شده است. صندلی اداری کارشناسی تمام قابلیت‌های صندلی مدیریتی را دارد. اما صندلی‌های کارمندی بدون جای استراحت سر و گردن تولید خواهد شد. صندلی اداری کارشناسی طبی، راحتی زیادی دارد. صندلی کارشناسی ارگونومیک با جنس رویه خود راحتی و سلامتی را برای کارمندان به ارمغان می‌آورد.

صندلی کارشناسی ارگونومیک باید در کارمندان احساس راحتی در طولانی مدت ایجاد کند. جنس رویه صندلی چرم، پارچه یا ترکیبی از چرم پارچه است. همچنین صندلی کارشناسی مدرن می‌تواند به صورت صندلی اداری پشت توری (مشبک) تولید بشود.

صندلی کنفرانسی؛ جلسات بدون خستگی

صندلی کنفرانسی یک صندلی ارگونومیک اداری بدون چرخ و ثابت است. صندلی اداری کنفرانس باید راحتی زیادی برای نشستن طولانی مدت و بدون حرکت ایجاد کند. رویه صندلی اداری کنفرانسی راشن از جنس فوم سرد است، رویه فوم سرد برای راحتی بیشتر استفاده شده است.

برخی از مدل‌های صندلی کنفرانسی راشن دارای قابلیت تنظیم پشتی گودی کمر یا پشتی گودی به صورت ثابت هستند. همچنین دسته قابل تنظیم یا پیچ تنظیم عملکرد پشتی دارند. این یعنی پشتی صندلی اداری چه میزان در برابر فشار بدن (حرکت پشتی) سفت یا نرم باشد.

اگر در سالن کنفرانس احساس گرما می‌کنید از صندلی اداری کنفرانسی پشت توری استفاده کنید. صندلی اداری سالن کنفرانس باید با توجه به ارگونومی بدن تولید و یک صندلی اداری ارگونومیک باشد.

صندلی کانتر، بلندترین صندلی اداری

صندلی کانتر یک صندلی اداری طبی با ارتفاع بیشتر به نسبت دیگر صندلی‌ها است. صندلی اداری کانتر در انواع کانترهای اداری مثل پیش‌خوان‌ها، کانترهای هتل، بیمارستان، میز پذیرش مطب، اداره و سازمان‌ها و به طور کلی ساخت کانترهای اداری کاربرد دارد.

صندلی‌های کانتر تا ارتفاع 21 سانتی متر قابل تنظیم هستند. همچنین برای استراحت پا یک قسمتی فلزی در آن تعبیه شده است. صندلی‌های کانتر راشن از طراحی مشبک و پلاستیکی تا کانترهای 3 نفره تولید خواهندشد. همچنین امکان استفاده از پارچه و چرم در کانترها وجود دارد.

صندلی انتظار؛ ایجاد یک انتظار خوشایند

صندلی اداری انتظار دو یا چند نفره هستند. این نوع از صندلی‌های اداری در بیمارستان، ادارات و مراکز خرید کاربرد دارند. این صندلی‌ها از جنس فوم سرد برای راحتی بیشتر استفاده می‌کنند. در یک مدل از صندلی انتظار راشن، پشتی انعطاف پذیر است. و برخی از مدل‌های صندلی انتظار راشن مشبک هستند. صندلی‌های انتظار چند نفره، قابلیت تنظیم راحتی حرکت پشتی (پیچ تنظیم عملکرد پشتی ) را دارند. تمامی مدل‌های صندلی انتظار راشن ارگونومیک هستند.

نکاتی برای انتخاب صندلی اداری

در میان انبوه مدل‌ها تنها توجه به ظاهر برای خرید یک صندلی اداری کافی نیست. حتما در انتخاب صندلی اداری به پارامترهای زیر توجه کنید. قیمت صندلی اداری با توجه به قابلیت‌ها و کیفیت ساخت متغیر است.

  1. طراحی ارگونومیک یا صندلی اداری طبی
  2. متریال ساخت و جنس رویه صندلی اداری
  3. کاربرد و قابلیت‌ها
  4. ضمانت و خدمات پس از فروش

تولیدی صندلی اداری راشن تمام پارامترهای استاندارد یک صندلی اداری را رعایت کرده است. رعایت استانداردها باعث تولید صندلی ارگونومیک و باکیفیت شده است. ما با توجه به فرم بدن، صندلی اداری طبی را برای خلق راحتی، آرامش و حفظ سلامت شما تولید کرده‌ایم. شرکت راشن یک تولیدی صندلی اداری در تهران است. اما در سراسر کشور نمایندگان فعال دارد.

طراحی ارگونومیک صندلی

صندلی ارگونومیگ و طراحی ارگونومی با توجه به نکات فنی و استانداردهای بدن انسان هستند. در صندلی ارگونومی و طبی ارتفاع سطح نشستن، طول و عرض نشیمن‌گاه و زاویه قرارگیری پشتی مهم است. صندلی ارگونومی، بدن را در بهترین شرایط حمایت می‌کند. تا حالت s کمر، زوایه 90درجه پاها، سر و گردن و کل بدن در شرایط ایدئال قرار بگیرند.

دانش ارگونومی مراقب است، تا به سلامتی بدن کارمندان آسیب وارد نشود. استفاده از صندلی با طراحی Ergonomics یک روش افزایش عملکرد و بازدهی‌کاری است.

متریال ساخت و رابطه آن با طراحی صندلی ارگونومی

کیفیت و متریال ساخت صندلی باید تحمل کارکرد 5 روز به مدت 8 ساعت را داشته باشد. صندلی اداری ارگونومی برای حفظ شرایط بدن از متریال با کیفیت در رویه صندلی و اسکلت‌بندی استفاده می‌کند. در استفاده‌های طولانی مدت باید به کوچک‌ترین بخش‌های صندلی اداری توجه کنیم.

کاربرد و قابلیت‌های مورد نیاز

آیا از صندلی‌اداری، انتظار حمایت از گردن را دارید؟ یا احتیاج به چرخش ۳۶۰ درجه دارید؟ صندلی اداری چرخ‌دار نیاز دارید و احتیاج به تنظیم پشتی کمری دارید؟ صندلی‌های اداری با توجه به قیمت خود قابلیت‌هایی به شما خواهند داد. حالا شما با توجه به نیاز خود باید صندلی متناسب برای کار اداری را انتخاب کنید. چون قیمت های صندلی اداری طبی بر اساس قابلیت‌ها متغیر است. برای مثال قیمت صندلی چرخدار اداری به نسبت صندلی بدون چرخ بالاتر است.

خرید صندلی اداری طبی باید با توجه به نیاز خود شما انجام شود. صندلی مدیریتی و کارمندی به عنوان صندلي كامپيوتر نیز کاربرد دارند. صندلی کنفرانسی یا بدون چرخ نیز به عنوان صندلی مطالعه استفاده خواهند شد.

خرید صندلی اداری از تولیدی؛ ارگونومیک و استاندارد خرید کنید

در این صفحه با انواع صندلی اداری، تاثیر طراحی ارگونومیک و نکات خرید یک صندلی ادری ارگونومی و طبی آشنا شدیم. تولیدی راشن به کمک دانش روز دنیا اقدام به تولید صندلی اداری استاندارد و ارگونومی کرده است. تمامی محصولات راشن 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش دارد. همچنین در سراسر ایران نمایندگان راشن برای خرید حضوری صندلی و مبلمان اداری آماده خدمت رسانی هستند.

شرکت مبلمان و صندلی اداری راشن تولید مبلمان اداری ارگونومیک را نیز انجام می‌دهد.

با فروشگاه صندلی اداری راشن خرید صندلی اداری، ارگونومیک و استاندارد را تجربه کنید. جهت ارتباط با کارشناسان ما برای خرید صندلی اداری با شماره ۵۶۸۷۹۷۲۱_۰۲۱ تماس بگیرید.