صندلی انتظار

صندلی انتظار در اداره راجع‌به اهمیت شما به ارباب رجوع سخنرانی می‌کند! انتظار دردناک را تبدیل به علاقه به برند خود کنید. صندلی‌های انتظار، باعث ایجاد یک انتظار شیرین و جلب علاقۀ ارباب رجوع به برند ما است. صندلی اداری انتظار تنها برای رفاه حال ارباب رجوع نیست، بلکه برای ایجاد نظم است. در این صفحه به بررسی انواع صندلی‌های انتظار اداری و کاربرد آن می‌پردازیم. با خواندن این صفحه شما توانایی خلق یک انتظار خوشایند برای ارباب رجوع را دارید.

صندلی انتظار چیست؛ ایجاد یک انتظار شیرین برای ارباب رجوع

صندلی انتظار یکی از انواع صندلی اداری است، صندلی اداری انتظار برای نشستن مراجعین در زمان انتظار کاربرد دارد. صندلی انتظار سه نفره، دو نفره یا تک نفره هستند. برای مثال در صندلی انتظار بانکی از صندلی انتظار سه نفره استفاده می‎‌کنند. صندلی‌های انتظار از طراحی ارگونومیک برخوردار هستند. رویۀ صندلی انتظار اداری از فوم سرد برای راحتی بیشتر استفاده کند. برخی از کاربرد‌های صندلی انتظار اداری به شرح زیر است.

1- صندلی انتظار بنگاهی
2- صندلی انتظار بیمارستانی
3- صندلی انتظار کلینیک
4- صندلی انتظار آرایشگاه
5- صندلی انتظار مطب
6- صندلی انتظار آرایشگاه زنانه
7- صندلی انتظار بانکی
8- صندلی انتظار فرودگاهی

در بهترین صندلی انتظار از طراحی ارگونومیک و فوم سرد استفاده می‌کنند. برخی از مطب‌ها یا آرایشگاه‌ها از مبل اداری در قسمت انتظار استفاده می‌کنند. در آرایشگاه‌های مدرن زنانه یا مردانه از مبل تک نفره یا دو نفره نیز استفاده می‌کنند.

انواع صندلی انتظار

صندلی انتظار مشبک، صندلی انتظار پایه فلزی و صندلی انتظار ثابت از انواع این نوع صندلی هستند. صندلی انتظار مشبک معمولا در مکان‌های مدرن مانند کلینک کاربرد دارند. اما استفاده از صندلی‌های چرمی یا پارچه‌ای در دکوراسیون کلاسیک مانند بانک بهتر است. صندلی اداری انتظار تک نفره، دونفره یا سه نفره تولید خواهند شد. و باید با توجه به دکوراسیون، تعداد مشتریان و فضای داخلی این صندلی را انتخاب کنیم.

خرید صندلی انتظار از تولیدی به صورت آنلاین

صندلی انتظار یک گوینده مستقل از برند شما است. همیشه انتظار دردناک است اما با صندلی‌های انتظار راحت این درد تبدیل به علاقه خواهد شد. تولیدی صندلی انتظار راشن صندلی انتظار 3نفره، 2 نفره و 1 نفره را تولید می‌کند. صندلی انتظار اداری راشن از طراحی ارگونومیک و فوم سرد استفاده می‌کند. فوم سرد در صندلی باعث راحتی بیشتر و دوام بالاتر است.

تولیدی صندلی و مبلمان اداری راشن در محصولات خود از چرم، پارچه و ترکیب چرم پارچه حتی طراحی مشبک استفاده می‌کند. شرکت راشن 24 رویۀ چرم، 16 مدل رویۀ پارچه و 24 مدل پارچه و چرم در صندلی خود استفاده می‌کند. تمام محصولات تولیدی راشن 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش دارد.

برا دانستن قیمت صندلی انتظار یا خرید صندلی انتظار از همین صفحه اقدام کنید و یا با کارشناسان ما با شماره 56879721_021 تماس بگیرید. همچنین برای خرید حضوری از نمایندگان رسمی راشن در سراسر کشور استفاده کنید.