مبلمان اداری

با خرید مبلمان اداری راحتی و آرامش را در برای کارمندان و ارباب رجوع تامین کنید. مبل‌اداری در اتاق مدیریت و قسمت انتظار سازمان کاربرد دارد. مبلمان‌اداری مدرن و استاندارد باعث یک صحبت اثربخش در اتاق مدیریت و یک انتظار شیرین در قسمت پذیرش سازمان شما خواهد شد.

نیم ست مبل اداری

نیم‌ست مبل‌اداری جهت استراحت کارمندان و پذیرایی از مهمانان در اداره کاربرد دارد. نیم‌ست مبل‌اداری از طراحی بسیار زیبا برخوردار است و به دکوراسیون اداره جلو خاصی می‌دهد. معمولا نیم ست در اتاق مدیریت، قسمت انتظار و قسمت پذیرش اداره، مورد استفاده قرار می‌گیرد. نیم‌ ست اداری معمولا دارای یک مبل‌اداری دونفره به همراه دو مبل تک نفره است. در برخی مدل‌ها یک میز جلو مبلی نیز در نیم ست اداری وجود دارد.

حتما نیم ست اداری را با توجه به سبک دکوراسیون، با طرح مدرن یا کلاسیک انتخاب کنید.

فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری راشن

خرید از تولیدی راشن به دو شکل خرید آنلاین و نمایندگان فعال سراسر کشور امکان پذیر است. راشن برای مبل‌اداری چرم تولیدی خود، 24 رنگ و مدل را ارائه کرده است. اگر تمایل دارید، مبل اداری شیک خود را با رویه پارچه تهیه کنید، 16 مدل پارچه برای شما آماده شده است. همچنین امکان سفارش مبل اداری با رویهٌ چرم و پارچه تا 24 مدل و رنگ امکان پذیر است.

قیمت مبلمان‌اداری بستگی به جنس و متریال ساخت مبل‌اداری دارد. همچنین مبل‌اداری دونفره گران‌تر از مبل تک نفره است. مبلمان اداری راشن در متریال ساخت مبل، برای ایجاد راحتی بیشتر از ترکیبی فوم سرد و اسفنج استفاده می‌کند.

شرکت تولیدی راشن یک فروشگاه اینترنتی فروش مبلمان اداری با تجربه پیش از 23 سال در ساخت مبلمان اداری است.

مبلمان اداری از کجا بخرم؟

شرکت تولیدی مبلمان‌اداری راشن، با گارانتی 3 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله، خیال شما را از خرید مبل‌اداری آسوده کرده است. محصولات باکیفیت با ضمانت کالا و ارائه خدمات پس از فروش مشخص خواهد شد. ما با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا و متخصصین همواره کیفیت، راحتی و استاندارد را در محصولات خود ایجاد کرده‌ایم. محصولات تولید راشن در بخش مبلمان اداری شامل، مبل اداری تک نفره، میز جلو مبلی و مبل اداری دونفره است.

خرید مبل‌اداری راحتی را با خیال راحتِ راحتِ در تولیدی مبلمان‌اداری راشن تجربه کنید. جهت بهره‌مندی از مشاوره تلفنی با کارشناسان ما لطفا با شماره 56879721_021 تماس بگیرید.