صندلی مدیریتی

یک صندلی مدیریتی تلفیقی از راحتی، زیبایی و طراحی ارگونومی است. صندلی اداری از نوع مدیریتی دارای ظاهری خاص و لاکچری است. در این صفحه با ویژگی‌های صندلی مدیریتی ارگونومی آشنا خواهیم شد. آیا شما از تفاوت صندلی مدیریتی و کارشناسی آگاه هستید؟ علاوه بر جواب این سوال، ما در این صفحه شما را انواع مدل‌های صندلی اداری مدیریتی آشنا خواهیم شد. و قیمت صندلی اداری پشت بلند و دیگر صندلی‌های اداری مدرن و کلاسیک دیریتی را متوجه خواهید شد.

صندلی مدیریتی؛ القای احساس برتری و راحتی

صندلی اداری مدیریتی برای جایگاه مدیریت و مدیران میانی در سازمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما صندلی‌های اداری مدیریتی به دلیل زیبایی و طراحی ارگونومی، برای صندلی کارشناسی و مصارف خانگی و به عنوان صندلی کامپیوتر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تمام صندلی مدیریتی های راشن دارای پشتی و تکیه‌گاه بلند است. در صندلی های مدیریتی پشت بلند جایگاه استراحت سر و گردن با پشتی کمر یک تکه است. صندلی مدیریتی پشت توری دارای ظاهری مدرن و صندلی مدیریتی پارچه‌ای یا چرمی کلاسیک هستند.

ویژگی صندلی مدیریتی ارگونومیک

صندلی‌های مدیریتی به نسبت دیگر صندلی اداری از طراحی ارگونومیک بیشتر برخوردار است. به همین دلیل صندلی مدیریتی، طبی و راحت‌تر است. به طور خلاصه ویژگی‌های صندلی مدیریتی موارد زیر است.

  1. تنظیم ارتفاع صندلی و جک با کیفیت
  2. دسته‌های نرم و قابل تنظیم
  3. نشیمن‌گاه استاندارد با قابلیت تنظیم نشیمن‌گاه
  4. گردش 360 درجه راحت و بدون صدا
  5. متریال باکیفیت در قسمت چرخ‌ها
  6. استفاده از متریال مرغوب و با دوام در بدنه
  7. پشتیبانی کامل از سر و گردن و همچنین حالت s کمر
  8. وزن سنگین‌تر و معمولا بزرگ‌تر از دیگر صندلی‌های اداری

راشن در تولید صندلی مدیریتی ارگونومیک و طبی از فوم سرد برای دوام بیشتر و همچنین در 50 رنگ پارچه و چرم تولید خواهد شد. همچنین تمامی محصولات تولیدی صندلی اداری و مبلمان اداری راشن دارای 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش است.

تفاوت صندلی اداری مدیریتی و کارشناسی

صندلی مدیریت طبی دارای طراحی زیباتر و و وزن سنگین‌تر به نسبت صندلی کارشناسی است. صندلی کارشناسی و صندلی‌های مدیریتی کاملا با طراحی ارگونومیک ساخته خواهند شد. اما صندلی مدیریتی به نسبت صندلی کارمندی از امکانات بیشتری برخوردار است. برای مثال صندلی مدیریتی دارای پشتیبان گردنی است اما در صندلی کارشناسی پشتیبان گردنی معمولا استفاده نخواهدشد.

قیمت صندلی مدیریتی به نسبت صندلی کارشناسی بیشتر است. صندلی‌های مدیریتی از متریال محکم‌تری در قسمت اسکلت‌بندی استفاده می‌کند.

بهترین برند صندلی مدیریتی

در این صفحه با تفاوت صندلی‌های اداری مدیریتی و کارشناسی آشنا شدیم. همچنین از ویژگی‌های بارز یک صندلی اداری از نوع مدیریتی آگاهی پیدا کردیم. و متوجه این موضوع که صندلی مدیریتی، بهترین صندلی اداری است. این صندلی اداری طبی و ارگونومیک ساخته خواهد شد شده‌ایم.

حالا بهترین مارک صندلی اداری چیست؟ بهترین نوع صندلی اداری یا شرکت تولیدکننده در مسئله تضمین کیفیت مشخص خواهد شد. تولیدی صندلی اداری راشن با ضمانت کیفیت خود، 36 ماه ضمانت را به همراه 10سال خدمات پس از فروش ارائه خواهد داد. راشن یا تضمین کیفیت و قیمت بهترین صندلی اداری را برای شما به ارمغان آورده است. در فروشگاه آنلاین راشن خرید صندلی اداری و مبلمان اداری دارای ضمانت و خدمات پس از فروش است.

برای خرید صندلی مدیریتی از همین صفحه اقدام کنید ویا با کارشناسان ما با شماره 56879721_021 تماس بگیرید.

کیفیت و متریال ساخت صندلی باید تحمل کارکرد 5 روز به مدت 8 ساعت را داشته باشد. صندلی اداری ارگونومی برای حفظ شرایط بدن از متریال با کیفیت در رویه صندلی و اسکلت‌بندی استفاده می‌کند. در استفاده‌های طولانی مدت باید به کوچک‌ترین بخش‌های صندلی اداری توجه کنیم.