صندلی کانتر

حتما در بانک دعوت به نشستن روی صندلی ثابت و مرتفع شده‌اید. تبریک می‌گوییم شما با صندلی کانتر آشنایی قبلی دارید! اما صندلی کانتری تنها در بانک کاربرد ندارد. هرجا سخن از پذیرش و میز کانتر است صندلی اداری کانتر نیز وجود دارد. در ادامه با صندلی کانتری آشنا خواهیم‌ شد، بدانیم که صندلی کانتری را باید با ضمانت از تولیدی بخریم! این یعنی تضمین قیمت و کیفیت این صندلی اداری تضمین شده است.

صندلی کانتر؛ بلند قامت‌ترین صندلی اداری

صندلی کانتر در بین صندلی‌‌های اداری از ارتفاع بیشتری برخوردار است. صندلی کانتری پایه ثابت دارد و در دو مدل بدون پشتی کمری و با پشتی کمری تولید خواهد شد. مشخصه بارز صندلی کانتری برخورداری از جک تنظیم ارتفاع قابل تنظیم تا ارتفاع 21 سانتی‌متر است.

راشن تولید کننده صندلی کانتر اداری است. صندلی‌ کانتر ثابت راشن ارتفاع 54 تا 105 سانتی‌متر دارد. همچنین این صندلی اداری 53، 55 و 56 سانتی‌متر از زمین تا نشیمن‌گاه فاصله دارد. در صندلی کانتری برای حفظ تعادل یک پایه برای قرارگیری پا وجود دارد. این پایه فلزی علاوه بر ایجاد راحتی باعث حفظ تعادل بیشتر صندلی و فرد خواهد شد.

صندلی کانتر به صندلی اپن یا صندلی اپنی معروف است. صندلی اپنی برای مصارف خانگی یا جزیره‌های آشپزخانه کاربرد دارد. صندلی اپن بدون پشتی بیشتر در فضای بیرونی مانند کافه قهوه‌ و یا برخی از غذاخوری‌ها کاربرد دارد.

خرید صندلی کانتر از تولید کننده

هرجا سخن از پذیرش است نام صندلی کانتری می‌درخشد. صندلی کانتر ثابت برای میز کانتر اداری کاربرد دارد. این صندلی بلند قامت‌ترین صندلی اداری است. راشن تولید کننده صندلی کانتر اداری با 36 ماه ضمانت است. صندلی کانتر راشن از فوم سرد برای راحتی بیشتر استفاده می‌کند. این صندلی‌ها از طراحی ارگونومیک استفاده می‌کند، طراحی ارگونومی باعث راحتی و عدم آسیب عضلانی و اسکلتی در بدن انسان خواهد شد.

شرکت صندلی و مبلمان اداری بر روی تمام محصولات خود 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد. صندلی کانتری راشن از طراحی مشبک یا 24 رویۀ چرم، 16 مدل رویۀ پارچه و 24 مدل پارچه و چرم در صندلی خود استفاده می‌کند.

برای دانستن قیمت صندلی انتظار یا خرید صندلی انتظار از همین صفحه اقدام کنید و یا با کارشناسان ما با شماره 56879721_021 تماس بگیرید. همچنین برای خرید حضوری از نمایندگان رسمی راشن در سراسر کشور استفاده کنید.