7 نکته مهم درمورد خرید صندلی مدیریتی

7 نکته مهم درمورد خرید صندلی مدیریتی

افزایش کارایی و حفظ سلامتی به سبک صندلی مدیریتی! خرید صندلی مدیریتی باعث حفظ سلامتی و افزایش کارایی است. اما قیمت صندلی مدیریتی به نسبت صندلی کارشناسی گران‌تر است. به همین دلیل باید در انتخاب و خرید صندلی مدیریت آگاهانه رفتار کنیم.

در این محتوا راشن مگ، 7 نکته مهم دربارۀ خرید صندلی مدیریتی را می‌خوانیم. در ادامه نکاتی مثل پشتی یا هدرست، جنس رویه و دسته قابل تنظیم را بررسی می‌کنیم. همچنین از نوع مکانیزم، نوع پایه و جنس نشیمنگاه مناسب صندلی، آگاهی پیدا می‌کنیم.

این محتوا راهنمای خرید صندلی مدیریتی است و برای پیدایش بهترین صندلی مدیریتی طبی به ما کمک می‌کند.

خرید صندلی مدیریتی؛ تعریفی از صندلی مدیریتی ارگونومیک

در گام نخست تعریفی از صندلی‌اداری را بخوانید. صندلی اداری چیست؟ به مجموعه صندلی‌هایی که در اداره‌جات بکار می‌رود، صندلی اداری می‌گویند. صندلی‌اداری به کمک طراحی ارگونومیک، باعث افزایش کارایی و حفظ سلامتی کارمندان خواهد شد.

خرید صندلی اداری استاندارد، باعث افزایش بهروری و کاهش صدمه به سلامت کارمندان خواهد شد.

صندلی مدیریتی چیست؟

صندلی‌های مدیریتی یکی از انواع صندلی‌ اداری است. این صندلی راحت و خاص، یکی از ارگونومی‌ترین صندلی‌‌های اداری است. وجه تمایز این صندلی با دیگر صندلی‌های اداری کیفیت بالاتر، قابلیت‌های بیشتر، وزن سنگین‌تر و معمولا ابعاد بزرگ‌تر است.

منظور از کیفیت بالاتر استفاده از فوم بیشتر در نشیمن‌گاه یا مکانیزم متفاوت است. و به معنی بی‌کیفیتی دیگر صندلی‌های اداری نیست.

آیا با طراحی ارگونومیک و ویژگی آن آشنا نیستید؟ لطفا به مقاله صندلی ارگونومیک چیست و چه ویژگی دارد؟ مراجعه کنید.

1_ تکیه‌گاه صندلی؛ پشتی بلند یا استفاده از هدرست

صندلی اداری مدیریتی در دو نوع تولید خواهد شد، نوع اول پشتی بلند و نوع دوم دارای هدرست (جایگاه استراحت سر و گردن) است. ارتفاع پشتی صندلی مدیریت پشت بلند 70سانتی‌متر به بالا است. صندلی مدیریت دارای هدرست جایگاه جداگانه برای استراحت سر و گردن دارد. این نوع از صندلی مدیریتی اداری در برخی مدل‌ها، قابلیت تنظیم پشتی گردنی نیز دارد.

زوایۀ استاندارد بین کمر و پشتی صندلی 110 درجه است.

صندلی مدیریتی با تکیه گاه بلند یا هدرست

برخی از صندلی‌های دارای هدرست مشبک هستند. رویه پشتی مشبک به دلیل گردش هوای از تعریق شما جلوگیری می‌کند. صندلی‌های مدیریت دارای هدرست و پشت توری حالت مدرن و صندلی پشت بلند (معمولا چرمی) حالت کلاسیک و رسمی‌تری دارد.

شما هم فکر می‌کنید، صندلی مش از دوام و کیفیت پایین‌تری برخوردار است؟ کاملا اشتباه می‌کنید. برای آشنایی با صندلی پشت مش لطفا به صفحه صندلی اداری پشت توری مراجعه کنید.

2_ دسته قابل تنظیم صندلی برای دوری از خستگی

دسته‌های صندلی محل قرار گیری آرنج است. دسته قابل تنظیم باعث عدم فشار بر روی شانه و گردن خواهد شد. چرا که با توجه به قد شما قابل تنظیم است. در بهترین حالت دسته‌ها باید 17 تا 26 سانتی‌متر از نشیمن‌گاه فاصله داشته باشد.

طبق تجربه دسته‌های استاندارد یا قابل تنظیم تاثیر زیادی در عدم خستگی دارند.

صندلی اداری با دسته قابل تنظیم

3_ جنس رویه و انتخاب رویه مناسب

جنس رویه صندلی در دکوراسیون ادارات تاثیر زیادی دارد. به طور کلی در رویۀ صندلی اداری از چرم، پارچه، چرم پارچه و حالت مشبک و یا مش استفاده می‌کنند. صندلی مدیریتی چرمی برای دکوراسیون کلاسیک کاربرد دارد. همچنین به راحتی رویۀ چرم تمیز خواهدشد. صندلی مدیریت پشت توری باعث گردش هوا و عدم تعریق خواهد شد. صندلی مش (پشت توری) صندلی مدیریتی مدرن است و در دکوراسیون مدرن کاربرد دارد.

با توجه به بدن خود بهترین صندلی ارگونومیک را انتخاب کنید. و تنها سلیقه را معیار انتخاب قرار ندهید.

4_ نوع مکانیزم صندلی مدیریت

مکانیزم صندلی مدیریتی وظیفه تنظیم ارتفاع صندلی و تنظیم زاویه پشتی را برعهده دارد.

مکانیزم زانویی در صندلی‌های اداری سنگین وزن مدیریتی کاربرد دارد. این نوع مکانیزم باعث چرخش راحت‌تر و نشستن دلپذیر خواهد شد. ارتفاع جک این نوع مکانیزم 8 سانتی‌متر است و در زیر زانو قرار می‌گیرد.

مکانیزم سینکرون تک دسته نیز در صندلی مدیریت بکار می‌رود. این مکانیزم قابلیت تنظیم ارتفاع جک تا 12 سانتی متر را دارد. همچنین با این مکانیزم 4 زاویۀ ثابت برای تنظیم پشتی کمری وجود دارد. و قابلیت تنظیم دلخواه زاویه پشتی وجود ندارد.

نوع دیگر مکانیزم دو دسته کلاچی است. یکی از دسته‌های مکانیزم قابلیت تنظیم ارتفاع تا 12 سانتی را دارد. و دسته دوم برای تنظیم دلخواه زاویه کمر کاربرد دارد.

برای دانستن وظایف و انواع مکانیزم صندلی اداری لطفا به صفحه انواع مکانیزم صندلی اداری مراجعه کنید.

مکانیزم صندلی مدیریتی

5_طول جک برای راحتی افراد با قدهای مختلف

صندلی‌مدیریتی ارگونومی باید از زمین تا نشیمن‌گاه 38 تا 55 سانتی‌متر فاصله داشته باشد. بهترین صندلی اداری طبی زانوی شما را در زاویه 90 درجه قرار می‌دهد و قابلیت تنظیم ارتفاع دارد. صندلی اداری باید طبق قد افراد تنظیم شود. به همین دلیل شرکت راشن یک جک با قابلیت کورس 8 تا 12 سانتی‌متر را در صندلی مدیریت قرار داده است.

به دنبال خرید صندلی مدیریتی ارزان نباشید. بلکه به دنبال صندلی با ضمانت و خدمات پس از فروش باشید!

در هنگام خرید به سالم بودن ظاهری جک توجه کنید. همچنین با نشستن بر روی صندلی از صحت عملکرد جک اطمینان حاصل کنید. و در خرید آنلاین از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید و از وجود گارانتی و خدمات پس از فروش اطمینان حاصل کنید.

مراکز فروش صندلی اداری در تهران کجاست؟ برای یافتن پاسخ این سوال لطفا به صفحه مرکز فروش صندلی اداری در تهران مراجعه کنید.

6_ نوع پایه 5 پر فلزی و چرخ‌ها

تولید صندلی اداری باید در صندلی اداری از پایه 5 پر استفاده کنند. با استفاده از پایۀ 4 پر، احتمال واژگونی صندلی اداری وجود دارد. صندلی‌ مدیریتی ارگونومیک از 5 پر فلزی استفاده می‌کنند و برخی از صندلی‌های مدیریتی ثابت هستند. اما در مدل صندلی چرخ‌دار مدیریتی باید قابلیت چرخش 360 درجه چرخ وجود داشته باشد. همچنین این چرخ‌ها باید روان و بدون سر و صدا باشند.

7_ انتخاب بهترین جنس نشیمنگاه صندلی‌

تولیدکنندگان صندلی‌های مدیریتی معمولا از فوم سرد و فوم گرم در نشیمن‌گاه استفاده می‌کنند. فوم سرد راحتی و دوام بیشتری به نسبت فوم گرم دارد. همچنین طول عمر فوم سرد بسیار بالا است.

قابلیت ارتجاعی (حفظ حالت اولیه) صندلی‌های مدیریتی با فوم سرد بیشتر است. و با نرم‌شدن باعث اذیت کمر شما نخواهد شد. برای تشخیص فوم سرد در صندلی اداری انگشت خود را بر روی صندلی فشار بدهید. اگر جای انگشت شما بر روی نشیمن‌گاه باقی بماند، متریال صندلی از فوم سرد نیست.

در صندلی مدیریتی طبی از فوم سرد برای جلوگیری از آسیب اسکلتی و عضلانی و راحتی بیشتر از فوم سرد استفاده می‌کنند.

خرید صندلی مدیریتی با ضمانت و خدمات پس از فروش

در هنگام خرید صندلی مدیریت اولویت کیفیت است. و سلیقه شخصی را در هنگام خرید صندلی مدیریتی در مرحله آخر است. در این محتوا 7 نکته برای خرید بهتر را بررسی کردیم. در هنگام خرید از کیفیت و عملکرد درست مکانیزم و چرخ‌ها اطمینان حاصل کنید. همچنین رویۀ مناسب فضا را انتخاب کنید. اگر دنبال گردش هوا هستید، صندلی مشبک را تهیه کنید. اگر فضای شما کلاسیک است از صندلی چرمی و پارچه‌ای بهره بگیرید. حتما صندلی از فوم سرد استفاده کند همچنین پشت بلند یا دارای هدرست باشد.

در هنگام خرید صندلی مدیریت چه معیار‌هایی دارید؟ تجربه‌ای از خرید صندلی اداری بی کیفیت دارید؟ آیا باز هم سوالی در ذهن خود دارید؟ لطفا در بخش دیدگاه نظرات و سوالات خود را برای ما ارسال کنید.

تولیدی صندلی اداری راشن، صندلی‌های مدیریتی را با 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. در هنگام خرید صندلی اداری 24 مدل چرم و 16 مدل پارچه و همچنین 24 مدل چرم و پارچه قابل سفارش است.

برای خرید صندلی مدیریتی از تولیدی به قسمت محصولات و سپس صندلی اداری مراجعه کنید. همچنین برای دریافت مشاوره برای خرید عمده و تکی لطفا با شماره 56879721_021 تماس بگیرید.

سوالات متداول

بله معمولا صندلی‌های مدیریتی کلاسیک به نسبت صندلی‌های مدیریتی مدرن گران‌تر هستند.

صندلی‌هایی که در رویۀ خود از چرم، پارچه و یا چرم پارچه استفاده می‌کند، صندلی کلاسیک است. و صندلی مدیریتی پشت توری حالت مدرن دارد.

2 پاسخ

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *