مبلمان اداری چیست؟

مبلمان اداری چیست

آیا می‌دانید که مبلمان‌ اداری شما با کارکنان و ارباب رجوع صحبت می‌کند؟ بله درست خواندید، مبلمان‌‌ یا تجهیزات اداری موسسات صحبت می‌کنند! تجهیزات اداری به کارمندان از اهمیت مدیریت به آن‌ها صحبت می‌کند. و برای ارباب رجوع‌ها نیز دربارۀ هویت‌برند و فرهنگ‌سازمانی سخن می‌گوید.

در این صفحه در بلاگ راشن با تجهیز اداری آشنا می‌شوید، همچنین ریزنکاتی برای خرید بهتر بیان می‌کنیم. با خواندن این مقاله علاوه بر آشنایی با تجهیزاداری یک خرید مطمئن را تجربه می‌کنید.

مبلمان اداری چیست؟ از صندلی تا میز و مبل‌اداری

مبلمان‌ اداری مجموعه‌ای از تمام وسایل بکار رفته در محیط اداری است. مبلمان‌ اداری شامل چیست؟

انواع صندلی مانند صندلی کارشناسی، مدیریتی، کنفرانسی و کانتر جز مبلمان یا تجهیز اداری هستند. همچنین میز مدیریتی یا کارمندی، مبل اداری، میز جلو مبلی، کتابخانه و پارتیشن، جزء تجهیزات اداری هستند.

خرید مبلمان‌ اداری استاندارد نوعی سرمایه گذاری در بهروری‌کار و سلامتی کارمندان است.

مبلمان اداری چیست؟

این وسایل حالت رسمی‌ دارند، همچنین دارای دوام و استحکام بیشتری نسبت به تجهیزات خانگی هستند. تجهیزات اداری کیفیت بالایی در اسکلت (چوبی یا فلزی) دارد همچنین ظرافت و وزن پایینی دارند.

تجهیزات مبلمان‌ اداری تاثیر زیادی در هویت برند، روحیه کارکنان و قضاوت ارباب رجوع دربارۀ اداره یا سازمان شما دارد. در ادامه به توضیح کوتاهی دربارۀ میز و صندلی اداری پرداخته‌ایم.

میز اداری: انواع میز مانند میز مدیریتی، کارشناسی و کارمندی، میز گروهی جزء تجهیز اداری است.

صندلی‌ ادرای: یک صندلی اداری باید از اصول ارگونومیک پیروی کند. تا در افزایش سلامت عضلانی_اسکلتی و روحی و همچنین بهروی کارمندان تاثیرگذار باشد.

برای خرید مبلمان اداری با 36 ماه ضمانت و تنوع رنگ در 3 روکش چرم، پارچه و ترکیب چرم و پارچه به صفحه مبلمان اداری مراجعه کنید. 

انواع مبلمان اداری

انواع مبلمان‌ اداری کدام است؟

با توجه به حرفه، روحیه و سلیقه کارمندان و ارباب رجوع باید یکی از انواع مبلمان‌ اداری را بکار ببریم. چند نوع مبلمان‌ اداری وجود دارد؟ دو نوع سبک کلاسیک و سبک مدرن.

مبلمان‌ اداری کلاسیک چیست؟ مبلمان‌ اداری کلاسیک حالت رسمی دارد. و در رویۀ خود از چرم استفاده می‌کند. این نوع از تجهیز اداری وزن و ابعاد بیشتری به نسبت حالت مدرن دارند. مبلمان‌ اداری چرمی در دکوراسیون‌های رسمی کاربرد دارد.

مبلمان‌ اداری مدرن ظرافت و وزن کمتری نسبت به حالت کلاسیک دارد. استفاده از مبلمان مدرن در فضاهای کوچک به دلیل ظرافت و وزن پایین‌تر گزینه مناسبی است.

در صورتی که شما شغل رسمی مانند آموزش دارید، باید از مبلمان‌ اداری کلاسیک استفاده کنید. اما اگر شغل شما تکنولوژی محور، استارآپ و کارکنان جوان دارد. مبلمان‌ اداری مدرن برای شما گزینه بهتری است. چیدمان مبلمان‌ اداری باید با توجه به محیط کاری، کارمندان و مساحت اداره انجام شود.

خرید مبلمان اداری هزار و یک نکته ریز و درشت دارد برای همین باید مقاله راهنمای خرید مبلمان اداری را بخوانید.

ست مبلمان اداری راشن سری 100

کاربرد مبلمان یا تجهیز اداری کجاست؟

در اتاق مدیریت جهت اجرای بهترین جلسه، ما از ست مبلمان‌ اداری مدیریتی استفاده می‌کنیم. یا در اتاق انتظار برای ارباب رجوع، میز و مبل‌اداری را برای خلق یک انتظار شیرین استفاده می‌کنیم. همچنین در اتاق غذاخوری مبل و میز جلو مبلی را برای استراحت کارمندان و بازیابی انرژی آنها بکار می‌بریم.

مبلمان اداری را از کجا بخریم؟ اول که از راشن یا نمایندکی سراسری راشن در ایران و دوم برای پیدا کردن بورس خرید مبامان اداری مقاله مرکز فروش مبلمان اداری در تهران را بخوانید

ریز نکاتی برای خرید مبلمان‌ اداری را بدانیم

در این قسمت به صورت خلاصه نکاتی برای راهنمای خرید مبلمان‌ اداری می‌خوانید.

با توجه به دکوراسیون و سبک اداره خود یکی از مبلمان‌ اداری کلاسیک یا مدرن را انتخاب کنید. کیفیت را فدای قیمت نکنید. مبلمان‌ اداری باید قیمت مناسب و کیفیت را به شما ارائه دهد. تجهیزاداری باید استاندارد و ارگونومیک باشد. تا سلامت روانی، جسمی و بهروی کارمندان را تضمین کند.

سلامت کارمندان الویت ما در مبلمان‌ اداری ارگونومیک است.

ست مبلمان اداری راشن سری 300

ست مبلمان‌ اداری را از شرکت‌های تولیدکننده معتبر خرید کنید. حتما از دریافت ضمانت و خدمات پس از فروش مطمئن بشوید.

با توجه به هویت برند و رنگ دکوراسیون اقدام به خرید کنید. مبلمان چرم اداری راحت‌تر از حالت پارچه‌ای تمیز می‌شود. و مبلمان مدرن وزن کمتری نسبت به حالت کلاسیک دارد. تجهیز اداری مدرن ابعاد کوچک‌تر و ظرافت بیشتری به نسبت مبلمان کلاسیک دارد.

در آخرین نکته نیز، خرید مبلمان‌ اداری دست‌دوم را توصیه نمی‌کنیم، بهترین گزینه خرید از تولیدی مبلمان‌ اداری است.

مبلمان‌ اداری از کجا بخرم؟

برای خرید میز و مبلمان‌ اداری مراجعه به مبلمان‌ اداری حسن آباد و بازار مبل دلاوران را پیشنهاد می‌کنیم. این دو مکان بورس مبلمان‌ اداری در ایران هستند. اما خرید آنلاین برای دوری از ترافیک و شرایط سرسام‌آور خیابان را به شما توصیه می‌کنیم.

راشن تولیدکننده مبلمان‌ اداری است. مزیت مبلمان‌ اداری راشن، داشتن نمایندگان فروش حضوری در سراسر کشور است. همچنین شما می‌توانید به صورت عمده از وب‌سایت راشن برای اداره خود، محصولات ما را به صورت آنلاین سفارش دهید.

برای مشاهده لیست نمایندگان مبلمان راشن در سراسر کشور، وارد صفحه نمایندگان شوید.

24 مدل و رنگ چرم، 16مدل پارچه برای انتخاب وجود دارد. به کمک 24 مدل رویۀ چرم و پارچه (ترکیب چرم و پارچه) مبلمان‌ اداری خاص را در اداره استفاده می‌کنید. ما سعی می‌کنیم که بهترین برند مبلمان‌ اداری برای شما باشیم، از این جهت برای تمام محصولات راشن 36 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌دهیم.

این گارانتی برای تضمین کیفیت و ارائۀ بهترین مبلمان‌ اداری به شما مشتری عزیز انجام شده‌است.

محصولات راشن با تنوع بالا، طراحی ارگونومیک، تضمین قیمت

خرید مبلمان‌ اداری و یا یک ست کامل اداری

با خواندن این محتوا متوجه شدیم که تجهیز یا مبلمان‌ اداری چیست؟ همچنین به ریز نکاتی برای خرید بهتر، آگاهی پیدا کردیم. با کاربرد مبلمان‌ اداری آشنا شدیم. همچنین دانستیم که تجهیزاداری تاثیر زیادی در روحیات کارمندان و هویت‌برند شما دارد. نظر شما درباره این موضوع چیست؟ آیا از تاثیرات دیگر تجهیز اداری آگاهی دارید؟ سوالی راجع‌به این موضوع در ذهن خود دارید؟ از چه نکته‌ای در این مقاله لذت بردید؟ لطفا در بخش کامنت‌ها پیشنهادات و سوالات خود را برای ما بنوسید.

برای خرید کمد، بوفه، میز و صندلی‌اداری و ست مبلمان‌ اداری لطفا به بخش محصولات مراجعه کنید. برای خرید از راشن به مراکز فروش مبلمان‌ اداری در تهران یا سراسر کشور مراجعه کنید. همچنین اگر قصد خرید کلی برای اداره خود را دارید، به صورت آنلاین از سایت راشن خرید کنید. همچنین برای مشاوره با شماره ۵۶۸۷۹۷۲۱-۰۲۱ تماس بگیرید.

یک پاسخ

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *