صندلی اداری پشت توری چیست

صندلی اداری پشت توری چیست و چه فایده‌ای دارد

صندلی اداری پشت توری چیست و چه فایده‌ای دارد؛ گردش هوا و افزایش سلامتی با صندلی مش

آیا شما فکر می‌کنید که صندلی‌ اداری پشت توری، دوام و راحتی کمتری نسبت به صندلی‌های اداری، با روکش چرم یا پارچه‌ای دارد؟ کاملا اشتباه می‌کنید. صندلی توری، به نسبت دو مدل دیگر از راحتی بیشتری برخوردار است. و به دلیل گردش هوا، لذت بیشتری در هنگام کار طولانی مدت احساس خواهید کرد.

دراین مقاله در بلاگ راشن، به بررسی، ویژگی‌های صندلی پشت مش می‌پردازیم. همچنین درباره راحتی و دوام صندلی توری صحبت خواهیم کرد. آیا می‌دانید صندلی مش چه تاثیری در افزایش بهداشت فردی دارد؟ با انواع صندلی‌های پشت توری آشنا هستید؟ در این مقاله به پاسخ این سوالات می‌پردازیم.

با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد، صندلی اداری پشت توری چیست و چه فوایدی دارد. همچنین با مزایا، معایب و نکات خرید این نوع از صندلی آشنا خواهید شد.

ویژگی‌های صندلی اداری پشت توری

در جدول زیر با برخی از ویژگی‌ها و انواع صندلی پشت مشبک آشنا خواهیم شد.

صندلی‌های پشت توری ظاهری مدرن دارند. همچنین کمتر دچار لک و تیرگی خواهند شد. اولین مدل صندلی مشبک در سال 1994 عرضه شد. این صندلی به نام Aeron در سال 2010 پرفروش‌ترین صندلی آمریکا بوده است. همین آمار راحتی و خرید مطمئن، صندلی اداری مش را تضمین می‌کند. تورهای پشتی بسیار مقاوم هستند. و در صورت استفاده صحیح عمر مشابه حتی بالاتر از صندلی‌های متداول دارند.

صندلی پشت توری به صندلی اداری مش نیز معروف است.

تجربه دوام و راحتی بیشتر با صندلی پشت مش

پشتی صندلی توری کاملا بر اساس اصول ارگونومیک ساخته شده است. با استفاده صحیح و مراقبت از پشتی،احتمالا این صندلی از صندلی‌هایی با رویۀ چرم و پارچه‌ای، عمر بالاتری دارد. در هنگام خرید به این نکته توجه کنید؛ پشتی طبی صندلی توری، نباید پارگی و تغییر حالت داشته باشد. و از جنس مرغوبی استفاده کرده باشد.

نرمی پشتی نشان ارگونومیک و راحتی بیشتر صندلی نیست!

وزن سبک و گردش هوای مناسب، باعث حس راحتی در بدن شما خواهد شد. همچنین در طراحی صندلی‌های مش، اصول ارگونومی را رعایت می‌کنند. یعنی این صندلی‌ها قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی و دسته، پشتیبان کمری و هدرِست (جایگاه سر و گردن) و قابلیت تنظیم عمق، ارتفاع و زاویه نشیمن‌گاه را دارند.

صندلی اداری پشت توری، علاوه بر طراحی ارگونومی و حفظ سلامت عضلانی_اسکلتی، از بیماری‌های پوستی نیز جلوگیری می‌کند. در قسمت بعدی به تاثیر صندلی اداری مش بر سلامت فردی خواهیم پرداخت.

تاثیر صندلی اداری با پشت توری در سلامت فردی

صندلی‌های مش اداری باعث گردش هوا بهتر در کمر، گردن و سر خواهد شد. احتمالا شما هم در هنگام کار طولانی مدت، دچار تعریق در کمر شده‌اید. اگر تعریق، گرما و رطوبت ترکیب بشوند، باعث ایجاد قارچ پوستی خواهد شد. صندلی پشت مش، حتی بدون داشتن فوم، راحتی زیادی دارد. همچنین به دلیل جلوگیری از قارچ، بهداشت بیشتری هم دارد. صندلی توری اداری باعث کاهش گرما و افزایش تمرکز و بهبود خلق و خوی شما در هنگام کار خواهد شد.

این باور غلط که نداشتن فوم، باعث عدم راحتی در صندلی اداری پشت توری است را دور بریزید.

بدانیم که صندلی‌های مش اداری، با وجود نداشتن فوم کاملا طبی هستند. در قسمت بعدی انواع صندلی مشبک را بررسی می‌کنیم.

انواع صندلی پشت توری اداری و کاربرد آن در دکوراسیون

صندلی پشت توری اداری، تنها در فضاهای مدرن کاربرد دارد. و این تنها عیب صندلی مشبک اداری است. صندلی های مش در انواع صندلی کارشناسی پشت توری، مدیریتی پشت بلند توری و صندلی کنفرانسی مشبک تولید خواهند شد. و در مشاغل خانگی و اداری کاربرد دارد.

خرید صندلی پشت توری؛ بهبود حال کمر شما در گرما

خرید صندلی پشت توری، خرید راحتی بیشتر و لذت بردن از خنکی در کمر و عدم تعریق است! درهنگام خرید صندلی مشبک به جنس توری آن توجه کنید. همچنین از سالم بودن جک و بقیه قابلیت‌ها مطمئن شوید. اگر صندلی تمام قابلیت‌ها را به دلیل قیمت پایین‌تر نداشته باشد. این به معنای ارگونومی نبودن صندلی نیست.

نظر شما درباۀ صندلی اداری با پشت توری چیست؟ آیا باز هم فکر می‌کنید که این صندلی‌ها راحتی لازم را ندارند؟ آیا تجربه استفاده از صندای توری را دارید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه به ما منتقل کنید.

تولیدی راشن به کمک دانش روز دنیا و متخصصین اقدام به تولید صندلی پشت توری، صندلی و مبلمان اداری کرده است. لطفا از بخش محصولات از 3 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس ار فروش بر روی محصولات ما بهره‌مند شوید.

سوالات متداول راجع‌به صندلی پشت توری اداری

نوعی از صندلی اداری است که در بخش تکیه‌گاه دارای توری مشبک هستند. این صندلی‌ها با طراحی ارگونومی و گردش هوای مناسب راحتی خوبی دارند.

بله این صندلی‌ها کیفیت بالایی دارند. و در صورت استفاده صحیح، صندلی‌های توری مانند دیگر صندلی‌ها عمر می‌کنند.

در فضاهای مدرن اداری این صندلی‌ها را استفاده کنید.

اشتراک گذاری

2 پاسخ

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *