صندلی اداری بدون چرخ چیست و چه کاربردی دارد؟

صندلی اداری بدون چرخ چیست?

آیا می‌دانید صندلی اداری بدون چرخ چیست و چه کاربردی در اداره‌جات دارد؟ استفاده از صندلی ثابت اداری، ایجاد جلسه‌ای به دور از خستگی و اوج احترام به ارباب رجوع است. این محتوا در بلاگ راشن به بررسی صندلی ثابت اداری خواهیم پرداخت. سپس کاربرد صندلی اداری ثابت را بیان می‌کنیم. و در ادامه ویژگی انواع صندلی ثابت یعنی صندلی‌های اداری کنفرانسی، مدیریتی و کارمندی، انتظار و کانتر را توضیح خواهیم داد.

با خواندن این مقاله با صندلی ثابت آشنا خواهید شد. و یک انتخاب آگاهانه و استاندارد خواهید داشت.

تعریفی از صندلی اداری بدون چرخ

صندلی اداری ثابت، بدون چرخ و پایه 5 پر فلزی تولید خواهد شد. و به دلیل نداشتن چرخ به این صندلی‌ها، صندلی ثابت اداری می‌گویند. و از لحاض کیفیت، طراحی ارگونومی و طبی با دیگر صندلی‌های اداری تفاوت ندارند.

صندلی ثابت اداری حتی با پنج‌پر فلزی تولید خواهند شد اما این پنچ‌پر بدون چرخ و دارای یک پایه ثابت است.

کاربرد اصلی صندلی ثابت در اداره‌جات است. صندلی اداری بدون چرخ در بانک‌ها، بخش پذیرش سازمان‌ها و بیمارستان‌ها کاربرد دارد. و برای نشستن ارباب‌رجوع، استراحت کارمندان، جلسات اتاق مدیریت از این نوع صندلی بهره می‌گیریم.

صندلی اداری بدون چرخ کنفرانسی

صندلی ثابت کنفرانسی در اتاق جلسات و یا مدیریت کاربرد دارد. این نوع صندلی ثابت اداری، راحتی زیادی را در هنگام نشستن طولانی مدت ایجاد کند. صندلی کنفرانسی ثابت راشن از فوم سرد برای افزایش راحتی استفاده می‌کند.

صندلی بدون چرخ کنفرانسی، پشتی گودی کمر ثابت یا قابل تنظیم دارد. همچنین در برخی مدل‌های کنفرانسی راشن دسته قابل تنظیم و پیچ تنظیم عملکرد پشتی(تنظیم نرمی و سفتی حرکت پشتی) قرار داده شده است.

صندلی ثابت کنفرانسی از نوع پشت توری یا مشبک نیز وجود دارد. این نوع صندلی برای رهایی از گرما، تعریق کمر و افزایش گردش هوا تولید شده است. و در هنگام جلسات طولانی احساس بهتری انتقال می‌دهد.

صندلی اداری بدون چرخ

قیمت صندلی ثابت اداری بستگی به نوع صندلی، جنس رویه و امکانات متفاوت است.

صندلی ثابت مدیریتی و کارمندی، اوج احترام به ارباب رجوع

صندلی ثابت مدیریتی و کارمندی بیشتر در بانک‌ها کاربرد دارد. این صندلی‌ها در واقع با کیفیت صندلی مدیریتی و کارمندی ساخته خواهد شد. این صندلی‌های بدون چرخ اداری، جزء راحت‌ترین هستند. این صندلی‌ها در 4 مدل مشبک یا پشت توری، رویه چرم، پارچه و ترکیب چرم پارچه برای شما تولید خواهد شد.

این صندلی‌ها پایه 5 پرفلزی را دارند اما به جای چرخ از پایه ثابت استفاده می‌کنند. این صندلی‌های مدیریتی و کارمندی ثابت قابلیت تنظیم ارتفاع، تنظیم دسته‌ها، تنظیم حرکت پشتی را دارند.

برای خرید آنلاین از فروشگاه راشن، صندلی مدیریتی و کارمندی خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب رویه در بخش توضیحات لطفا بنوسید که پایه ثابت این نوع صندلی را برای شما تولید کنیم.

انتظاری شیرین با صندلی ثابت اداری انتظار

صندلی اداری پایه ثابت از نوع انتظار 1 نفره یا چند نفره تولید خواهد شد. این صندلی ثابت اداری در 2 نوع مشبک یا معمولی تولید شده است. صندلی‌های انتظار دارای قابلیت تنظیم سفتی یا نرمی پشتی کمری هستند. در این نوع از صندلی‌های ثابت اداری از فوم سرد برای راحتی بیشتر استفاده کرده‌ایم.

صندلی انتظار با پایه ثابت

صندلی کانتر؛ بلندترین صندلی‌اداری ثابت

صندلی‌های ثابت کانتر در هتل، بیمارستان و میز پذیرش مطب کاربرد دارد. صندلی بدون چرخ کانتر قابل تنظیم تا ارتفاع 21 سانتی‌متری است. صندلی ثابت کانتر در حالت مشبک یا چرم و حتی پارچه تولید خواهد شد.

صندلی ثابت کانتری

خرید مطمئن و با گارانتی صندلی ثابت؛ قیمت صندلی اداری بدون چرخ

صندلی اداری بدون چرخ باعث احترام بیشتر به مشتری شما خواهد شد. در این محتوا با صندلی ثابت اداری آشنا شده‌ایم. و دانستیم که 4 نوع محصول برای خرید صندلی ثابت وجود دارد. همچنین ویژگی‌های انواع صندلی ثابت اداری را متوجه شدیم. جهت دانستن قیمت صندلی اداری بدون چرخ به صفحه محصولات و بعد صندلی اداری مراجعه کنید.

نظر شما راجع‌به این مقاله چیست و از چه نکته‌ای در این محتوا لذت بردید؟ بنظر شما قیمت صندلی ثابت بستگی به چه معیارهایی دارد؟ لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه برای ما ارسال کنید.

تمام محصولات صندلی اداری ثابت راشن دارای 36 ماه ضمانت و همچنین 10 سال خدمات پس از فروش هستند. شما می‌توانید صندلی ثابت خود را در 24 مدل چرم، 16مدل پارچه و یا 24 مدل رویۀ چرم و پارچه (ترکیب چرم و پارچه) سفارش دهید. جهت خرید آنلاین به محصولات سپس به صفحه صندلی اداری مراجعه کنید.

جهت خرید کلی از وب‌سایت راشن لطفا با شماره ۵۶۸۷۹۷۲۱-۰۲۱ تماس بگیرید، و مهمان یک مشاوره رایگان از کارشناسان ما باشید. و برای خرید حضوری از صفحه نمایندگان به نماینده راشن در شهر خود مراجعه کنید.

اشتراک گذاری

2 پاسخ

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *