مرکز فروش صندلی اپن در تهران

مرکز فروش صندلی اپن در تهران

صندلی اپن از کجا بخرم؟! آیا به دنبال بورس یا لانه زنبور برای خرید صندلی اپن هستید؟ مرکز فروش صندلی اپن در تهران کجاست؟ جواب این سوال در چهار بازار دلاوران، حسن آباد، چهاردانگه و یافت آباد است.

در این محتوا در بلاگ راشن راجع‌به 4 بازار یا مرکز خرید صندلی اپن در تهران می‌خوانید. ابتدا بهترین مرکز فروش صندلی اپن از لحاظ قیمت، یعنی چهار دانگه می‌روید. سپس سراغ بازار دلاوران با بیش از 1000 فروشگاه و سپس با یافت آباد، بزرگ‌ترین مرکز خرید صندلی اپن آشنا می‌شوید. و در آخر هم بازار حسن آباد با سابقه نیم قرن منتظر شماست.

این مقاله را بخوانید تا بهترین صندلی اپن را خرید کنید و تنها در 7 دقیقه با این مراکز آشنا شوید!
 

فهرست مطالب

بازار چهار دانگه برای خرید صندلی‌ جزیره

بازار مبل اداری چهاردانگه در منطقه 19 تهران قرار دارد، این بازار نزدیک به بازار یافت آباد است. بازار چهار دانگه به قیمت‌های مناسب معروف است. بازار مبلمان و صندلی اداری چهار دانگه 10 صبح تا 9 شب دایر است. همچنین در روز جمعه 9 صبح تا 19 در این بازار خرید کنید.

بازار چهاردانگه به دلیل حضور تولید کنندگان زیاد، بهترین مرکز فروش صندلی اپن در تهران است.

آدرس: تهران اتوبان آزادگان حد فاصل بزرگراه تهران _ ساوه و تهران _ قم خروجی اتوبان سعیدی به سمت جنوب، سپس میدان مصلای شهر را دور می‌زنیم و به بازار می‌رسیم.

بازار چهاردانگه ارزان ترین مرکز فروش صندلی اپن در تهران

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو: از خط 3 مترو به ایستگاه آزادگان بروید سپس با سوار شدن اتوبوس یا تاکسی 10 دقیقه بعد به بازار چهار دانگه می‌رسید.

این بازار به قیمت‌های مناسب معروف است و تفاوت قیمتی زیادی در بین این بازار و دیگر بازارها وجود دارد.

برای خرید مطمئن صندلی اپن حتما نیاز به راهنمایی دارید. برای راحتی از هراز توی نکات خرید صندلی اپن همین حالا مقاله راهنمای خرید صندلی اپنی را بخوانید.

بازار صندلی اپن و مبل رستورانی یافت آباد

بازار مبل و صندلی اداری یافت آباد یکی از بزرگ‌ترین مرکز فروش صندلی جزیره است. این بازار در منطقه 17 و از ابتدای چهار راه یافت آباد تا انتهای خیابان امام زاده حسن است. ساعت کاری بازار یافت آباد از 9 صبح تا 9 شب است و در روز جمعه 9 صبح تا 8 بعد از ظهر دایر است.

البته این ساعت به قوانین پاساژ و مغازه‌های شخصی نیز بستگی دارد. مغازه‌های شخصی معمولا از 8 صبح تا ساعت 11 شب در بازار حضور دارند.

بازار یافت آباد به بازار چهار دانگه تنها 15 دقیقه فاصله دارد.

بازار یافت آباد مرکز فروش صندلی اپنی در تهران

آدرس: میدان آزادی، بزرگراه آیت اله سعیدی، چهارراه یافت آباد، یافت آباد شرقی

مسیر دسترسی با خودرو شخصی به شرح زیر است.

  1. از سمت شمال تهران: حرکت از اتوبان نواب صفوی، میدان حق شناس، حرکت به طرف میدان قزوین، ورود به خیابان امامزاده حسن و مشاهده بازار یافت آباد.خیابان امام‌زاده و انتهای خیابان یافت آباد.
  2. از سمت میدان آزادی: حرکت از اتوبان نواب صفوی، میدان حق شناس، حرکت به طرف میدان قزوین، ورود به خیابان امامزاده حسن و مشاهده بازار یافت آباد.
  3. از سمت آزادگان شرق به غرب: ورود به بزرگراه شهید کاظمی، حرکت به سمت بزرگراه آیت الله سعیدی، حرکت مستقیم و در نهایت رسیدن به بازار مبل فروشی یافت آباد.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو: متاسفانه بازار یافت آباد مترو ندارد و باید از مترو آزادگان یا نعمت آباد و سپس تاکسی یا اتوبوس استفاده کنید.

قیمت صندلی اپن در یافت آباد به نسبت چهار دانگه کمی بالاتر است. دلیل این تفاوت اولا تولید‌ی‌های زیاد در چهاردانگه و دوم اجاره بالا نمایشگاه‌ها و مغازه‌ها در یافت آباد است.

صندلی و مبلمان اداری را از کجا بخریم؟ بورس فروش صندلی و میلمان اداری کجای تهران است؟ برای آشنایی با لانه زنبور فروش صندلی و مبلمان اداری مقاله مرکز فروش مبلمان و صندلی اداری در تهران را بخوانید.

بازار مبل رستورانی و صندلی اپن دلاوران

بازار دلاوران بزرگ‌ترین بازار یا مرکز خرید صندلی اپن و مبل رستورانی در شرق تهران است. بازار دلاوران در شرقی‌ترین قسمت تهران قرار دارد. ساعت کاری بازار در شش ماه اول سال از 9 صبح تا 10 شب است و در شش ماهه دوم از 8 صبح تا 8 شب است.

اکثر تولید کنندگان که در یافت آباد حضور دارند در بازار دلاوران نیز هستند. در این بازار به دلیل رقابت شدید قیمت‌ها حالت عادلانه‌ای دارد. اما گاهی قیمت‌ها به دلیل هزینه بالای نمایشگاه بالا است، لطفا در هنگام خرید توجه کنید.

آدرس: تهران، بلوار دلاوران، بین میدان الغدیر تا خیابان سراج

بازار دلاوران مرکز فروش صندلی اپن در تهران

مسیرهای دسترسی به بازار خرید صندلی اپن:

  1. مسیر شمال تهران: بزرگراه بابایی، خروجی خیابان هنگام، میدان الغدیر، خیابان دلاوران.
  2. مسیر شمال شرق تهران: اتوبان همت-زین الدین، خروجی خیابان هنگام، میدان الغدیر، خیابان دلاوران.
  3. مسیر شرق تهران: بزرگراه رسالت،خیابان هنگام، میدان الغدیر، خیابان دلاوران.
  4. مسیر جنوب تهران: بزرگراه آزادگان و امام علی، بزرگراه رسالت، خیابان هنگام و میدان الغدیر، خیابان دلاوران.

نزدیکترین ایستگاه مترو به بازار مبل دلاوران دانشگاه علم و صنعت است هم چنین از مترو گلبرگ (جانبازان) هم می‌توانید به بازار بروید. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس بازار روز است.

بازار میز و صندلی اداری حسن آباد

بازار حسن آباد بورس صندلی اپن و مبلمان رستورانی است. حسن آباد با سابقه نیم‌قرن یکی از قدیمی‌ترین مرکز خرید صندلی اپن و مبل در تهران است. مرکز فروش مبلمان و صندلی اداری حسن آباد از ساعت ساعت 10 الی 18 دایر است.

در بازار مبل حسن آباد تمام برند‌های تولید کننده صندلی ادرای شعبه دارند. تولید صندلی اداری و مبلمان اداری راشن هم در بازار حسن آباد شعبه دارد.

آدرس: تهران ، خیابان حافظ ، شمال به جنوب ، حد فاصل پل حافظ و زیر گذر میدان حسن آباد
نزدیک‌ترین ایستگاه مترو: در خط 2 فرهنگسرا – صادقیه مترو ایستگاه متروی حسن‌آباد

بازار حسن آباد مرکز فروش صندلی اپنی است

نکاتی برای خرید بهتر صندلی جزیره

حتما از صحت عملکرد تمام قطعات صندلی اطمینان حاصل کنید. صندلی اپن باید برای راحتی بیشر از فوم سرد استفاده کند، برای تشخیص فوم سرد با دست خود روی مبل یا صندلی اداری را فشار دهید.
اگر خیلی سریع فوم به حالت اولیه خود برگشت، یعنی فوم سرد استفاده شده است. این بازگشت سریع به حالت اولیه یا حافظه فوم یکی از نشانگرهای کیفیت و راه تشخیص فوم سرد است.
ارتفاع استاندارد صندلی 55 تا 80 سانتی‌متر از زمینی است و برای میز تا 110 سانتی‌متر مناسب است. حتما محصولات با ضمانت تهیه کنید برای مصال شرکت راشن روی صندلی اپن خود 36 ماه ضمانت معتبر دارد.
در پایان از عدم پارگی و کیفیت رویۀ چرمی و پارچه‌ای اطمینان حاصل کنید.
 

چند نکته برای خرید صندلی اپنی

4 مرکز خرید صندلی اپن در تهران

چهار دانگه با بهترین قیمت، یافت آباد بزرگ‌ترین مرکز، دلاوران با 1000 مغازه و حسن آباد با نیم قرن سابقه محل خوبی برای خرید صندلی اپن هستند.

در این محتوا 4 مرکز خرید صندلی اپن و 1 راه برای خرید آنلاین صندلی اپن و در پایان با نمایندگی‌های راشن در تهران و سراسر ایران آشنا شدید. اگر باز هم سوالی راجع‌به خرید صندلی اپن در ذهن شما است، لطفا در بخش دیدگاه نظرات، سوالات و تجربیات خود را برای ما ارسال کنید.

مبلمان و صندلی اداری مناسب را از کجا بخریم؟ از تولیدی صندلی اداری راشن، چرا باید از راشن خرید کنیم؟

چون که شرکت تولید صندلی اداری راشن، بر روی تمامی محصولات خود 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. صندلی اداری راشن، دارای 24 مدل چرم و 16 مدل پارچه و همچنین 24 مدل چرم و پارچه قابل سفارش است.

راشن صندلی ارگونومیک، طبی و استاندارد را تولید می‌کند تا شما را از درد عضلانی و اسکلتی خلاص کند.

همچنین برای مشاوره رایگان و تخصصی برای خرید صندلی اداری ارگونومیک با قیمت مناسب به صورت کلی و جزئی، لطفا با شماره 56879721_021 تماس بگیرید.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *