راهنمای خرید آنلاین صندلی اداری

راهنمای خرید صندلی اداری

راهنمای خرید آنلاین صندلی اداری؛ برای خلاصی از شر ترافیک سرسام آور و ترافیک در سطح شهر این محتوا را بخوانید. این محتوا در فروشگاه راشن راهنمای خرید صندلی آنلاین به صورت آنلاین است. این خرید از تولیدی صندلی و مبلمان اداری است. همان‌طور که می‌دانید فروشگاه‌های واسطه به نسبت تولید کننده صندلی و مبلمان را گران‌تر می‌فروشند.

فهرست مطالب

راهنمای خرید آنلاین صندلی اداری؛ خلاصی از شر ترافیک

خرید از مراکز صندلی و مبلمان اداری شما را به سمت مرکز خرید صندلی اداری و مبلمان اداری در تهران می‌برد. چون احتمالا نمایندگی در شهر شما وجود ندارد و اصلا انقدر تنوع صندلی و مبلمان در شهر شما موجود نیست. همین باعث می‌شود، درگیر ترافیک و شلوغی سرسام‌آور تهران شوید. یا اصلا در شهر خودتان ساعت‌ها به دنبال صندلی اداری مناسب بگردید.

اما اصلا نگران نباشید راشن به فکر شماست! محصولات راشن به صورت آنلاین با ضمانت 36 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش آماده خرید است.

خرید آنلاین صندلی از تولید کننده صندلی اداری

البته اگر به هبچ عنوان تمایل ندارید که به صورت آنلاین خرید کنید اشکالی ندارد! سری به صفحه نمایندگان راشن بیندازید تا نمایندگی استان خود را پیدا کنید.

و در بخش فروشگاه هم قیمت محصولات را مشاهده می‌کنید. البته اگر نیاز به مشاوره رایگان و تخصصی هم دارید با شماره 56879721_021 تماس بگیرید.

معرفی سایت و فروشگاه راشن

سایت راشن (www.rashen.ir) محلی برای خواندن محتواهای جذاب و تخصصی در زمینه مبلمان اداری و کاتالوگ محصولات شرکت راشن است. در این وب سایت در بخش محصولات شما به راحتی می‌توانید در دسته‌بندی‌‌های مختلف محصولات راشن را ببنید.

البته برای راحتی شما ما یک صفحه به اسم صندلی اداری برای نشان دادن تمامی محصولات صندلی و یک صفحه به نام مبلمان اداری و یک صفحه مختص مبلمان رستورانی داریم. برای دسترسی به این 3 بخش از منو گزینه محصولات استفاده کنید.

راشن تولید کننده صندلی و مبلمان اداری و صندلی و مبلمان رستورانی است.

معرفی محصولات تولید صندلی و مبلمان اداری راشن

فروشگاه راشن (www.shop.rashen.ir) محلی برای خرید محصولات با کیفیت شرکت راشن است. در این سایت قیمت، محصولات و رنگ پارچه و سری محصولات را ببنید. و به صورت کلی یا جزئی به سفارش صندلی خود بپردازید.

تمامی محصولات راشن دارای 3 سال ضمانت و خدمات پس از فروش هستند. این ضمانت در واقع برادر کیفیت محصولات شرکت ما هستند. همچنین ما 10 سال خدمات پس از فروش برای محصولات خود در نظر گرفتیم.

محصولات شرکت راشن طبق اصول ارگونومیک بدن طراحی می‌شوند. و همچنین از فوم سرد که طول عمر بالا در کنار راحتی دارد در محصولات به کار می‌رود. محصولات ما در 24 مدل چرم و 16 مدل پارچه و همچنین 24 مدل چرم و پارچه قابل سفارش هستند.

سایت و فروشگاه راشن

صندلی اداری؛ راز بی دردی در هنگام کار

صندلی اداری طبی راشن طبق اصول ارگونومیک باعث راحتی و دوری از دردهای اسکلتی_عضلانی در هنگام کار می‌شود. صندلی اداری راشن در انواع مختلفی تولید می‌شود این تولیدات به شرح زیر هستند.

صندلی اداری راشن در انواع مختلفی تولید می‌شود این تولیدات به شرح زیر هستند.

 1. صندلی مدیریتی
 2. صندلی کارشناسی
 3. صندلی کنفرانسی
 4. صندلی انتظار
 5. صندلی کانتر

صندلی استاندارد و ارگونومیک در کنار درست نشستن باعث کاهش فشار 40% به ستون فقرات می‌شود. صندلی طبی راشن از فوم سرد برای راحتی هرچه بیشتر در هنکام کار استفاده می‌کند.

صندلی اداری راشن طبی و ارگونومیک است

مبلمان اداری؛ دکوراسیون اداری کلاسیک یا مدرن

مبلمان اداری هم اصول ساخت دارد و ارگونومیک و استفاده از فوم سرد مهم‌ترین آن‌ها است. راشن برای راحتی و دوام بیشتر از فوم سرد در مبلمان اداری خود استفاده می‌کند.

 1. مبل یک نفره
 2. مبل دو نفره
 3. میز جلو مبلی
 4. میز عسلی
 5. مبل انتظار

مبل انتظار یک انتخاب بهتر به نسبت صندلی انتظار برای بخش لابی شرکت است. و همچنین در آرایشگاه‌ها، مطب دکتر کاربرد بیشتری دارد.

راشن تولید کننده مبلمان اداری

مبلمان رستورانی؛ راحتی مشتریان در هنگام غذاخوردن

در مبل رستورانی راشن از فوم سرد و اسفنج برای راحتی بیشتر استفاده شده است. همچنین اسکلت مقاوم در کنار توجه ارگونومی بدن در طراحی مبل رستورانی وجود دارد.

همچنین ما از طراحی ساده و مینیمال در میزهای رستورانی خود بهره گرفتیم. و در صندلی‌های رستورانی و اپن خود علاوه بر تنوع بسیار خوب از طراحی ارگونومیک استفاده کردیم.

محصولات دسته مبلنمان رستورانی به شرح زیر است.

 1. صندلی رستورانی
 2. میز رستورانی
 3. صندلی اپن
 4. مبل رستورانی

نحوه خرید آنلاین از فروشگاه راشن

برای خرید از فروشگاه راشن اول از طریق دکمه فروشگاه در سمت چپ و بالا یا از لینک فروشگاه راشن (www.shop.rashen.ir) وارد فروشگاه شوید. یا وارد سایت اصلی راشن (www.rashen.ir) یا کلمه مبلمان راشن را در گوگل سرچ کنید.

سپس محصول خود را انتخاب کنید، با اسکرول همه محصولات را مشاهده می‌کنید اما به کمک منو همبرژری هم می‌توانید دسته بندی محصولات را ببنید.

بعد از انتخاب سری محصول وارد صفحه‌ای می‌شوید که انواع آن سری محصول را نشان می‌دهد. برای مثال ما قصد خرید صندلی مدیریتی M950B را داریم.

بعد از انتخاب خرید صندلی مدیریتی M950B وارد صفحه‌ای کالا می‌شوید. در اینجا عکس‌ها، قیمت و انواع روکش قابل انتخا را مشاهده می‌کنید. همچنین می‌توانید به صورت تعداد بالا محصولات را سفارش دهید.

ابتدا جنس رویه را انتخاب می‌کنید سپس رنگ را انتخاب می‌کنید.

بعد از انتخاب رنگ شرح محصول نمایش داده می‌شود و می‌توانید پرداخت کنید یا دیگر محصولات را به سبد خرید اضافه کنید.

بعد دکمه تسویه حساب را فشار می‌دهید و وارد صفحه پرداخت آنلاین می‌شوید.

خرید آنلاین مطمئن و با کیفیت صندلی و مبلمان اداری

اگر سوالی راجع‌به خرید محصولات یا هر موضوع دیگری دارید لطفا نظرات، تجربیات و سوالات خود را در بخش دیدگاه برای شرکت تولید راشن ارسال کنید.

مبلمان صندلی اداری مناسب را از کجا بخریم؟ از تولیدی صندلی اداری راشن، چرا باید از راشن خرید کنیم؟

چون که شرکت تولید صندلی اداری راشن، بر روی تمامی محصولات خود 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. صندلی اداری راشن، دارای 24 مدل چرم و 16 مدل پارچه و همچنین 24 مدل چرم و پارچه قابل سفارش است.

راشن صندلی و مبلمان ارگونومیک، طبی و استاندارد را تولید می‌کند تا شما را از درد عضلانی و اسکلتی خلاص کند.

همچنین برای مشاوره رایگان و تخصصی برای خرید صندلی اداری طبی و ارگونومیک و مبلمان اداری با قیمت مناسب به صورت کلی و جزئی، لطفا با شماره 56879721_021 تماس بگیرید.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *