راهنمای خرید صندلی اداری

راهنمای خرید صندلی اداری

آیا می‌دانید کارمندان تقریبا 160 ساعت در یک ماه را باید بر روی صندلی اداره بنشینند؟! این یعنی به صورت میانگین، 80 روز از یک سال عمر خود را روی صندلی اداره سپری می‌کنند! احتمالا خرید صندلی اداری با قیمت مناسب، کیفیت و استاندارد جهانی برای شما اهمیت دارد. در مقاله راهنمای خرید صندلی اداری، با انواع صندلی‌های اداری مانند صندلی کارشناسی، مدیریتی، کنفرانسی و صندلی کانتر و همچنین صندلی انتظار آشنا می‌شوید.

علاوه بر آشنایی با انواع صندلی اداری، در این مقاله در بلاگ راشن، نکاتی برای انتخاب راحت صندلی اداری می‌خوانید. انتخاب صندلی اداری را براساس نیاز و محیط اداره یا نیاز هویتی (سبک دکوراسیون) را بررسی می‌کنید. آیا شما از تاثیر صندلی‌های ارگونومیک بر روی سلامتی و افزایش بهروری کارمندان خبر دارید؟ آیا از تفاوت بین انواع صندلی های اداری و کاربرد هر یک آگاهی دارید؟

با خواندن این مقاله علاوه بر آشنایی با صندلی‌های اداری یک انتخاب آگاهانه خواهید داشت تا خرید صندلی اداری ارزان و استاندارد را تجربه کنید.

در قسمت بعدی با انواع صندلی‌های اداری آشنا می‌شوید همچنین ریزنکاتی برای خرید بهتر می‌خوانید.

راهنمای خرید صندلی اداری به همراه شناخت انواع صندلی اداری

قبل از تهیه صندلی اداری باید به بررسی واحد یا دپارتمان‌ها بپردازید. نوع صندلی مورد نیاز را تعیین کنید. همچنین فضای قرار گرفتن صندلی، سبک دکوراسیون و دمای محیطی را بررسی کنید.

در این قسمت از مقاله راهنمای خرید صندلی اداری، به انواع صندلی‌های اداری اشاره می‌کنیم، همچنین نکات خرید هر کدام از مدل‌ها را بیان می‌کنیم.

صندلی مدیریتی: صندلی مدیریت قابلیت ارگونومیک‌ بیشتر و راحتی بالاتری دارد. این صندلی‌ها معمولا دارای ابعاد بزرگ‌تر، وزن بیشتر و پشتی گردنی یا هدرست هستند.

صندلی کارشناسی: صندلی کارشناسی به نسبت صندلی مدیریتی ارزان‌تر است. صندلی‌های کارمندی معمولا بدون هدرست هستند.

صندلی کنفرانسی: صندلی کنفرانسی برای اتاق جلسات هستند و معمولا از پایه ثابت (استوپ) استفاده می‌کنند.

راهنمای خرید صندلی اداری به همراه شناخت انواع صندلی اداری

صندلی انتظار، کنفرانسی و کانتر جزء صندلی اداری بدون چرخ یا صندلی اداری پایه ثابت هستند.

یک پیشنهاد، برای قسمت انتظار اداره خود از مبلمان اداری استفاده کنید. این کار باعث دکوراسیون زیباتر در محیط اداره یا شرکت خواهد شد.

در قسمت بعدی به صورت مختصر راجع به صندلی اداری متناسب محیط مدرن یا کلاسیک صحبت خواهیم کرد. لطفا خواندن را ادامه دهید.

صندلی کانتر: صندلی کانتر بلندترین صندلی اداری است. و معمولا بدون پشتی یا با پشتی کمری کوتاه تولید می‌شود. ارتفاع صندلی کانتر ۴۰ تا ۸۰ سانتی‌متر است و پایه‌ای برای استراحت پا دارد.

صندلی انتظار: این صندلی به صورت چند نفره تولید می‌شود. این صندلی در بیمارستان‌ها فرودگاه‌ها بیشترین کاربرد را دارد.

خرید صندلی اداری برای فضای مدرن یا کلاسیک

آیا می‌دانید فضای اداره بر روی روحیه کارمندان و بهروری کاری آنها تاثیر مستقیم دارد؟ از این جهت انتخاب صحیح دکوراسیون اهمیت دارد. صندلی اداری کلاسیک از متریال خاص استفاده می‌کند، این متریال باعث ایجاد محصولی لوکس و لاکچری خواهدشد. در مقابل صندلی اداری مدرن از سبکی نو و تازه بهره می‌گیرد. برای مثال صندلی های مشبک جز صندلی‌های اداری مدرن به حساب می‌آید.

اگر فضای اداره شما مساحتی کمتر از 100 مترمربع دارد، دکوراسیون و صندلی مدرن بهتر است. چرا که فضای بازتری در سبک مدرن داریم. همچنین صندلی‌های کلاسیک به نسبت مدرن به دلیل متریال ساخت، قیمت بیشتری دارند. البته به دلیل داشتن طیف سلیقه‌ای متفاوت کارمندان بهتر است، تلفیق دکوراسیون و صندلی‌های کلاسیک و مدرن را استفاده کنیم.

در قسمت بعدی راجب تاثیر طراحی ارگونومیک در سلامت و بهروری کارمندان صحبت می‌کنیم.

خرید صندلی کلاسیک یا مدرن اداری

جهت انتخاب و خرید صندلی مدیریتی استاندارد و ارگونومیک لطفا به صفحه صندلی مدیریتی مراجعه کنید. محصول صندلی مدیریتی راشن 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش دارد. همچنین قابلیت سفارش صندلی مدیریتی تا 50 رنگ را دارید.

خرید سلامتی و بازدهی با صندلی اداری ارگونومیک

صندلی‌های اداری باید با طراحی ارگونومیک تولید و خرید شوند. طراحی ارگونومی باعث حفظ حالت S کمر خواهدشد. صندلی ارگونومیک از حالت طبیعی اسکلتی بدن حفاظت می‌کند. خرید صندلی اداری ارگونومی باعث افزایش کارایی و بازدهی کارکنان خواهدشد. علاوه بر افزایش راندمان سلامت عضلانی _اسکلتی کارمندان حفظ خواهدشد. خرید صندلی ارگونومیک علاوه بر افزایش سلامت جسمی، سلامت روحی را هم حفظ می‌کند. صندلی با طراحی ارگونومی از عدم تمرکز و نداشتن رضایت شغلی جلوگیری می‌کند.

راهنمای خرید صندلی ارگونومی

صندلی ارگونومیک باعث افزایش بازدهی‌کاری و راندمان کارکنان خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با طراحی ارگونومیک، نکات خرید و تاثیر آن در سلامتی به مقاله صندلی ارگونومیک چیست؟ مراجعه کنید.

جهت خرید صندلی اداری ارزان و استاندارد، قسمت بعدی را مطالعه کنید.

خرید صندلی اداری از تولیدی راشن

تولیدی مبلمان و صندلی اداری راشن، با تجربه 23 سال و به کمک دانش روز دنیا، اقدام به تولید محصولات باکیفیت جهانی کرده است. جهت خرید صندلی اداری ارزان به نمایندگی حضوری راشن در حسن آباد تهران مراجعه کنید، یا به صورت آنلاین از فروشگاه آنلاین راشن صندلی‌های ارگونومی و مبلمان اداری را تهیه کنید.

خرید صندلی کامپیوتر با 36 ماه ضمانت

هدف راشن ارائه محصولاتی با دوام، باکیفیت و ارگونومی است. از این جهت 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه خواهدشد. در فروشگاه آنلاین راشن امکان انتخاب روکش چرم، پارچه، چرم و پارچه با تنوع رنگ 50 عدد امکان پذیر است.

راهنمای جامع خرید صندلی اداری

در مقاله راهنمای خرید صندلی اداری، با انواع صندلی‌های اداری آشنا شده‌ایم. نکات خرید هر کدام از مدل‌های صندلی اداری را بررسی کردیم. از تاثیر ارگونومی و تاثیر دکوراسیون و فضای اداره بر روی سلامتی جسمی و روحی کارمندان آگاهی پیدا کردیم. طبق قول خود در ابتدای مقاله شما را برای خرید، انتخاب استاندارد و ارزان راهنمایی کردیم. در این مقاله در بلاگ راشن از چه نکاتی لذت برده‌اید؟ یا چه نکاتی یادگرفته‌اید؟ لطفا در بخش دیدگاه آن را برای ما ارسال کنید. همچنین انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما در بخش دیدگاه همین مقاله به یادگار بگذارید. ما از ارتباط با شما لذت خواهیم برد.

شرکت راشن سعی دارد تا محصولات خود را با استاندارد جهانی و طراحی ارگونومیک تولید کند. جهت ارتباط با کارشناسان شرکت راشن با شماره تماس 02156879721 ارتباط برقرار کنید و یا در چت آنلاین صحبت کنید. همچنین جهت اطلاع از نمایندگان حضوری راشن به صفحه نمایندگان فروشگاه راشن مراجعه کنید. لطفا از بخش محصولات از تولیدات شرکت راشن دیدن فرمایید.

6 پاسخ

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *