راهنمای خرید صندلی کنفرانسی از اهمیت تا موفقیت در خرید!

راهنمای خرید صندلی کنفرانسی

فهرست مطالب

چرا این جلسه لعنتی تمام نشدنی است! جلسه‌ای که کمر درد به همراه دارد، نتیجه ندارد. بدنی که درد دارد، تفکر و خلاقیت نمی‌شناسد! این جملات برای اهمیت صندلی کنفرانسی کافی است. جمله اول همان فکر یا صحبت درونی کارمندان یا مهمانان صندلی جلسه شما است!

در محتوای راهنمای خرید صندلی کنفرانسی بلاگ راشن، نکاتی برای خرید بهتر صندلی اتاق کنفرانس را می‌خوانید. ابتدا با تعریف و انواع صندلی جلسه آشنا خواهید شد. سپس نکاتی مانند ارگونومی صندلی، دسته‌ها و اهمیت فوم سرد در این صندلی را متوجه خواهید شد. در پایان نیز ریز نکاتی اضافه برای خرید بهتر را مشاهده می‌کنید.

با خواندن راهنمای خرید صندلی کنفرانسی یک صندلی جلسه مناسب را تهیۀ می‌کنید. و فکر اتمام جلسه بخاطر درد کمر یا خستگی را در نطفه، خَفه خواهید کرد!

چیستی و کاربرد‌ اصلی صندلی کنفرانسی؛ چهره برند در اتاق جلسات

صندلی کنفرانسی نوعی از صندلی‌ اداری است و در اتاق کنفرانس و برای برگذاری جلسات کاربرد دارد. صندلی اداری کنفرانسی تاثیر زیادی در شخصیت برند حتی برند مدیرعامل دارد. چون این صندلی، مهمان جلسه یا قراردادهای مهم و معمولا طولانی با کارمندان و ارباب رجوع است.

یکی از مهم‌ترین موارد در هنگام خرید صندلی اتاق جلسات، راحتی در هنگام نشستن است. صندلی کنفرانسی، برای تجربۀ جلسه بدون درد عضلانی، طراحی شده است. در جلسات طولانی مدت صندلی اتاق جلسه، باعث تمرکز بیشتر، احساس راحتی و جلسه پُربارتر خواهد شد. بدنی که کمر درد دارد، تفکر نمی‌شناسد!

تنها یک نکته در راهنمای خرید صندلی کنفرانسی بسیار مهم است. خرید صندلی کنفرانس بی‌کیفیت هزینه‌های پنهان و آشکار زیادی برای شما در آینده به وجود می‌آورد.

صندلی کنفرانس چیست؟

انواع صندلی کنفرانسی از مدرن تا کلاسیک

در قسمت قبلی متوجه شده‌اید که صندلی اتاق جلسات تاثیر زیادی در شخصیت برند دارد. اما این تاثیر تنها با توجه به یکی بودن، سبک اتاق با صندلی کنفرانس رخ می‌دهد. صندلی کنفرانس در 2 نوع کلاسیک و مدرن وجود دارد. صندلی کنفرانس با رویۀ چرم و پارچه، جزء صندلی‌های کلاسیک است و صندلی مشبک، جزء صندلی مدرن است.

صندلی جلسه از نوع پایه ثابت، چرخدار یا پایه استوپ

صندلی کنفرانس پایه ثابت و صندلی کنفرانسی چرخدار، انواع صندلی جلسه هستند. صندلی کنفرانس بدون چرخ در اکثر اتاق‌ها بهتر است. استفاده از صندلی کنفرانسی چرخدار در جلسات رسمی را توصیه نمی‌کنیم. برای صندلی کنفرانسی چرخدار فضای بیشتری نیاز است و برای اتاق فکر عملکرد بهتری دارد.

صندلی کنفرانس پایه ثابت از پایه فلزی آبکاری شده استفاده می‌کند. این پایه فلزی کمی انعطاف دارد و با توجه به وزن افراد تکیه‌گاه صندلی زاویه‌ای به عقب می‌گیرد.

اگر برای شما صندلی چرخدار کنفرانسی اهمیت زیادی دارد و امکانات بیشتری نیاز دارید. پیشنهاد تولیدی صندلی اداری راشن این است که صندلی‌های مدیریتی یا کارشناسی را استفاده کنید. یا اینکه صندلی مدیریتی و کارشناسی را با پایۀ استوپ تهیۀ کنید.

انواع صندلی کنفرانس

طراحی ارگونومیک صندلی؛ راز بی دردی کمر و زانو

یکی از راه‌های جلوگیری از خستگی استفاده از طراحی ارگونومیک است. صندلی جلسه باید در بخش پشتی انحنایی برای حمایت از گودی کمر داشته باشد. تکیه‌گاه صندلی جلسات باید حالت S کمر را پُر کند. ارتفاع زمین تا کفی صندلی جلسه 45 تا 52 سانتی‌متر متغیر است. در هنگام نشستن حتما به پشتی تکیه دهید و زانوهای خود را در حالت 90 درجه قرار دهید. البته دسته استاندارد و متریال مناسب نیز جزء طراحی ارگونومی هستند.

آیا با ویژگی‌های صندلی ارگونومیک آشنا هستید؟ صندلی طبی یا ارگونومی راز بی دردی در هنگام کار است. برای دانستن ویژگی‌های صندلی ارگونومی لطفا به مقاله صندلی طبی چه ویژگی هایی دارد؟ مراجعه کنید.

در بخش بعدی به سراغ متریال مناسب صندلی کنفرانس می‌رویم.

فوم سرد برای تکیه‌گاه و کفی؛ راحتی ،آرامش و طول عمر بالا

نشمین‌گاه و پشتی صندلی کنفرانس باید نرم و راحت باشد. همچنین در کنار نرمی از کیفیت و عمر بالایی برای استفاده طولانی مدت برخوردار باشد. عمر صندلی به دلیل مصرف زیاد و طولانی مدت بسیار مهم است همچنین نباید خستگی کمر رخ دهد.

فوم سرد متریالی نرم، راحت با طول عمر بسیار بالا است و در استفاده‌های طولانی مدت کیفیت خود را از دست نمی‌دهد. یکی از مزایای استفاده از فوم سرد در صندلی اتاق جلسه، برگشت پذیری بالا این متریال است. این یعنی بعد از استفاده به حالت اولیه خود برمی‌گردد و اصطلاحا گود نمی‌شود.

برای تشخیص فوم سرد از فوم گرم، دست خود را بر روی متریال فشار دهید. بعد از برداشتن دست اگر نشیمن گاه بلافاصله به حالت اولیه برگشت از فوم سرد استفاده شده است.

مرکز خرید صندلی اداری در تهران کجاست؟ اصطلاحا بورس خرید صندلی اداری در تهران را در مقاله مرکز فروش صندلی طبی در تهران پیدا کنید.

تاثیر طراحی ارگونومیک در صندلی کنفرانس

دسته‌هایی برای رفع خستگی

شاید برای شما دسته صندلی جلسه بی‌اهمیت جلوه کند. اما اهمیت دست‌های قابل تنظیم یا ثابت استاندارد را زمانی که ساعت‌ها در جلسه باشید درک می‌کنید. دسته صندلی جلسه از خستگی شانه‌ها و ساعد جلوگیری می‌کند. دسته‌های صندلی جلسه باید 17 تا 26 سانتی‌متر از نشیمن‌گاه فاصله داشته باشد. در برخی از صندلی‌‌ جلسات، قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی وجود دارد.

دسته انتگرال معمولا قابل تنظیم و دسته pu ارتفاع استاندارد را دارد.

دسته انتگرال در صندلی کنفرانس از سُر خوردن و خستگی دست جلوگیری می‌کند. این دسته‌ها سازگار با پوست است و نرمی بالایی به نسبت دسته‌های معمولی دارد. دسته pu با روکش خود محصول، معمولا در صندلی‌های چرمی و پارچه‌ای کاربرد دارد. دسته‌های pu نرم‌، انعطاف‌پذیر، قابلیت تنفس دست و از همه مهم‌تر برای پوست انسان مناسب است.

ریز نکاتی برای خرید بهتر صندلی کنفرانس به همراه ویژگی‌های صندلی کنفرانس راشن

با توجه به متراژ اتاق، صندلی جلسه را تهیۀ کنید. در بین صندلی برای عبور راحت‌تر، 40 تا 50 سانتی‌متر فاصله باشد. صندلی جلسه باید از دیوار حدود 100 تا 120 سانتی‌متر فاصله ایجاد کنید. حتما از کیفیت محصول اطمینان حاصل کنید، ضمانت و خدمات پس از فروش دو برادر کیفیت هستند!

فارغ از اهمیت صندلی اتاق کنفرانس، ارتفاع میز کنفرانس اهمیت دارد. این میز باید ارتفاع بسیار بلند به نسبت صندلی نداشته باشد. میز و صندلی کنفرانس باید ارتفاع مناسبی نسبت به هم داشته باشند.

همواره این فکر خرید با کیفیت را به قیمت ترجیح دهید. صندلی اتاق جلسات بی‌کیفیت، هزینه‌های زیادی به دلیل استفاده طولانی مدت به سازمان شما وارد می‌کند. حتما از صحت اتصالات، استفاده از فوم سرد در کفی و تکیه‌گاه صندلی اطمینان حاصل کنید. برای خرید مطمئن و ارزان‌تر از بازار از تولیدی صندلی اداری خرید کنید.

حالا نوبت به خواندن ویژگی‌های صندلی کنفرانس راشن رسیده است.

در برخی از مدل‌های صندلی کنفرانس راشن پیچ تنظیم راحتی حرکت پشتی قرار دارد. در این مدل‌ها اهرمی برای قفل کردن پشتی صندلی هم تعبیه شده است. صندلی کنفرانس راشن در مدل کلاسیک چرم، پارچه و ترکیب چرم پارچه وجود دارد. همچنین مدل مدرن یا صندلی مشبک کنفرانسی در شرکت راشن وجود دارد. همچنین امکان سفارش صندلی مدیریتی و کارشناسی با پایۀ استوپ برای شما وجود دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش راشن

خرید صندلی کنفرانسی با کیفیت و ضمانت در کنار قیمت به صرفه

صندلی کنفرانسی راهی برای برگذاری جلسه‌ای بدون کمر درد و پُربار است. بدنی که درد دارد تفکر را نمی‌شناسد و زودتر منتظر خلاصی از جلسه است. در هنگام خرید حتما به دسته‌ها، پُرشدن گودی کمر و استفاده از فوم سرد توجه کنید. با خرید از نمایندگی، دریافت ضمانت و خدمات پس از فروش در واقع خرید مطمئن‌تر خواهید داشت.

در این محتوا به بررسی 3 نکته اصلی طراحی ارگونومیک، دسته‌ها و فوم سرد برای صندلی را خوانید. همچنین با انواع صندلی کنفرانس آشنا شده‌اید. در پایان نیز ریز نکاتی برای خرید بهتر را خواندید. راهنمای خرید صندلی کنفرانسی برای رفع ابهامات شما آماده شده است. آیا باز هم سوالی در ذهن، راجع‌به خرید صندلی کنفرانسی دارید؟ لطفا در بخش دیدگاه سوالات و نظرات ارزشمند خود را برای ما ارسال کنید.

تولیدی صندلی اداری راشن بر روی تمامی محصولات خود ۳۶ ماه ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می‌کند. صندلی کنفرانسی طبی راشن، دارای ۲۴ مدل چرم و ۱۶ مدل پارچه و همچنین ۲۴ مدل چرم و پارچه قابل سفارش است.

همچنین برای مشاوره رایگان و تخصصی برای خرید صندلی طبی با قیمت مناسب به صورت کلی و جزئی، لطفا با شماره ۸۸۵۶۱۰۸۲_۰۲۱ تماس بگیرید.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *